#EDMANIAblog

„Nevstúpiš dvakrát do tej istej rieky,“ povedal kedysi Hérakleitos. A rovnako ako veci okolo, aj EDMANIA sa mení. Tento rok sme sa rozhodli spraviť VIP sekciu. Prečo? To si v nasledujúcom článku vysvetlíme.

Čitaj viac

Trenčín čeká párty plnou zahraničních hvězd, aneb pojďme si představit prozatím oznámené umělce. Předposlední červnový víkend se v trenčínské EXPO Aréně uskuteční letní festival taneční hudby EDMANIA Open Air 2019 a že půjde o pořádnou párty, je naprosto jasné. Pořadatelé totiž už od začátku tahají pořádné trumfy! Pojďme si tedy představit umělce, kteří se na […]

Čitaj viac

V dnešní rubrice Svět festivalů, zavítáme k našim sousedům na Slovensko, kde se již po několikáté uskuteční víkendový festival EDMANIA.

Čitaj viac

Veľakrát bojujem sama so sebou, či je naozaj správne si otvoriť ústa a riešiť niektoré veci „nahlas“ alebo ich riešiť iba v zákulisí. Ono sa toho deje strašne veľa, čo bežný návštevník tanečných eventov nemá šancu ani trošku vnímať. Tým, že sa v tom denne pohybujem, dostáva sa ku mne toho naozaj strašne veľa a […]

Čitaj viac

Niekedy si myslím, že si z nás robíte srandu. A myslím to presne tak, ako som napísala. Mali sme vážnu debatu s kolegami a dohodli sme sa, že vám dočasne nebudeme odpisovať na správy „ihneď“. Aj keď to tak robíme už niekoľko rokov. Dôvodov je niekoľko.

Čitaj viac

Neviem, ako je to možné, ale väčšinou ma písať nový príspevok donúti práve niečo negatívne. Ono je to asi tým, že to pekné zvyčajne vidíte aj vy, ale to nie úplne pekné, miestami to môžeme nazvať aj škaredé, nevidíte.

Čitaj viac

Život to nie je len party, hudba a zábava. Často si hovoríme, že sa nás tieto veci netýkajú, žijeme šťastne, ľahko a nemyslíme na to „čo keby“. Ale život so sebou prináša aj mnohé úskalia, s ktorými sa pasujú jednotlivci i celé rodiny. Najťažšie sa bojuje s tým, čo je nezvratné – smrť. Na dvere zaklope skôr či neskôr u každého. […]

Čitaj viac

Celý týždeň som si hovorila: „Veronika, nezabudni napísať blog!“ Nie že by som zabudla, ale nestihla som. Bolo toho veľa… tak vám skúsim aspoň spätne trošku priblížiť náš posledný týždeň príprav.

Čitaj viac

Prihováram sa ku Vám po prvýkrát a tento blog bude patriť teda mne 🙂

Čitaj viac

V jednom z mojich blogov ste si už prečítali, prečo si hovoríme #festivalsosrdcom. Tie naše srdcia je vidieť všade. Áno, niektorí mi vyčítali aj to, že ich dávam do našich facebookových postov, ale keď.. ja to tak cítim, tak to tak robím.

Čitaj viac

Niektorí ste možno minulý týždeň navštívili Amsterdam a boli súčasťou azda najdôležitejšej hudobnej udalosti jesene – ADE. Súčasťou ADE je každoročne aj veľkolepá party v sobotu v noci, ktorej vrcholom je vyhlasovanie víťazov rebríčka DJ MAG a odovzdávanie ceny víťazovi.

Čitaj viac

Od kedy sme začali oznamovať mená, bombardujete nás otázkami, či TOTO už je ten headliner alebo to bol ten predtým alebo ho ešte len oznámime. Zámerne sme na tieto otázky neodpovedali z viacerých dôvodov.

Čitaj viac