K nej prirovnávam vždy noc, ktorá predchádza EDMANII. Viete prečo? Spomeňte si, keď ste boli deti a išli spať večer pred Vianocami. Rekapitulovali ste celý rok, všetko, čo ste urobili a neurobili, premýšľali či vám Ježiško prinesie to, o čo ste ho v liste žiadali a vo finále… ste najmä dúfali! Presne tak to mám aj ja vždy. (viac…)

Čaká nás niekoľko veľmi náročných dní a tu sú 4 otázky, ktorým sa radšej vyhnite 😀 (viac…)

Keď som študovala na výške psychológiu, učili nás o modeli americkej psychologičky Kübler-Rossovej, ktorá popísala 5 štádií vyrovnávania sa s tragickou udalosťou. Nechcem tým povedať, že práca na festivale je tragická udalosť, ale mnohé z tohto modelu sa dá analogicky aplikovať aj tu. Veď posúďte sami… (viac…)

Milujem svoju prácu a každý jeden deň za ňu vo finále večer ďakujem. Sú však dni, kedy je moja nekonečná trpezlivosť skúšaná viac ako bežne. Občas mám pocit, že by bolo najlepšie to zabaliť, zbaliť sa, ísť niekam ďaleko preč a už nikdy nestretnúť jediného človeka. (viac…)

Keď som sa priznala, že nemám skúsenosti s niečím takýmto veľkým, tak som to myslela úplne vážne. Bola som v backstagoch, videla som, zažila som všeličo, pomáhala som s organizáciou malých kluboviek, dokonca s menším open air festivalom, ALE toto bolo úplne niekde inde. (viac…)

Tipujem, že väčšina z vás už má za sebou maturitu, mnohí máte za sebou určite aj štátnice. Spomínate si na ten stres, obavy, rešpekt? Nuž, tak toto sa mňa nikdy netýkalo, skúšky som dávala s pokojom Angličana a štátnice boli pre mňa príjemný rozhovor. Keď sa však blížil DEŇ D po prvý raz, pocítila som niečo, čo ešte nikdy predtým. Ono strach je dobrý sluha, avšak zlý pán, takže najdôležitejšou úlohou bolo pre mňa nenechať sa tým ovládnuť, aby som bola schopná podať 100% výkon. (viac…)

Mnohých z vás zaujímajú príbehy z pozadia príprav festivalu EDMANIA a ja som sa rozhodla v správnom množstve raz za čas vám ich dávkovať. 🙂 (viac…)