#EDMANIAblog

Veľakrát bojujem sama so sebou, či je naozaj správne si otvoriť ústa a riešiť niektoré veci „nahlas“ alebo ich riešiť iba v zákulisí. Ono sa toho deje strašne veľa, čo bežný návštevník tanečných eventov nemá šancu ani trošku vnímať. Tým, že sa v tom denne pohybujem, dostáva sa ku mne toho naozaj strašne veľa a […]

Čitaj viac

Niekedy si myslím, že si z nás robíte srandu. A myslím to presne tak, ako som napísala. Mali sme vážnu debatu s kolegami a dohodli sme sa, že vám dočasne nebudeme odpisovať na správy „ihneď“. Aj keď to tak robíme už niekoľko rokov. Dôvodov je niekoľko.

Čitaj viac

Neviem, ako je to možné, ale väčšinou ma písať nový príspevok donúti práve niečo negatívne. Ono je to asi tým, že to pekné zvyčajne vidíte aj vy, ale to nie úplne pekné, miestami to môžeme nazvať aj škaredé, nevidíte.

Čitaj viac

Život to nie je len party, hudba a zábava. Často si hovoríme, že sa nás tieto veci netýkajú, žijeme šťastne, ľahko a nemyslíme na to „čo keby“. Ale život so sebou prináša aj mnohé úskalia, s ktorými sa pasujú jednotlivci i celé rodiny. Najťažšie sa bojuje s tým, čo je nezvratné – smrť. Na dvere zaklope skôr či neskôr u každého. […]

Čitaj viac

Celý týždeň som si hovorila: „Veronika, nezabudni napísať blog!“ Nie že by som zabudla, ale nestihla som. Bolo toho veľa… tak vám skúsim aspoň spätne trošku priblížiť náš posledný týždeň príprav.

Čitaj viac

Prihováram sa ku Vám po prvýkrát a tento blog bude patriť teda mne 🙂

Čitaj viac

V jednom z mojich blogov ste si už prečítali, prečo si hovoríme #festivalsosrdcom. Tie naše srdcia je vidieť všade. Áno, niektorí mi vyčítali aj to, že ich dávam do našich facebookových postov, ale keď.. ja to tak cítim, tak to tak robím.

Čitaj viac

Niektorí ste možno minulý týždeň navštívili Amsterdam a boli súčasťou azda najdôležitejšej hudobnej udalosti jesene – ADE. Súčasťou ADE je každoročne aj veľkolepá party v sobotu v noci, ktorej vrcholom je vyhlasovanie víťazov rebríčka DJ MAG a odovzdávanie ceny víťazovi.

Čitaj viac

Od kedy sme začali oznamovať mená, bombardujete nás otázkami, či TOTO už je ten headliner alebo to bol ten predtým alebo ho ešte len oznámime. Zámerne sme na tieto otázky neodpovedali z viacerých dôvodov.

Čitaj viac

Milí naši fanúšikovia, dlhšie som sa neozvala. Hneď po Arminovi sme sa ponorili do papierovačiek, hľadania možností, riešenia ďalších mien a aktívnych príprav na ďalšiu edíciu. Popritom sme si dali na chvíľku „dovolenku“, aby sme si oddýchli a načerpali sily do nasledujúcich mesiacov.

Čitaj viac

K nej prirovnávam vždy noc, ktorá predchádza EDMANII. Viete prečo? Spomeňte si, keď ste boli deti a išli spať večer pred Vianocami. Rekapitulovali ste celý rok, všetko, čo ste urobili a neurobili, premýšľali či vám Ježiško prinesie to, o čo ste ho v liste žiadali a vo finále… ste najmä dúfali! Presne tak to mám […]

Čitaj viac

Čaká nás niekoľko veľmi náročných dní a tu sú 4 otázky, ktorým sa radšej vyhnite 😀

Čitaj viac