#EDMANIAblog

Prihováram sa ku Vám po prvýkrát a tento blog bude patriť teda mne 🙂

Read more

V jednom z mojich blogov ste si už prečítali, prečo si hovoríme #festivalsosrdcom. Tie naše srdcia je vidieť všade. Áno, niektorí mi vyčítali aj to, že ich dávam do našich facebookových postov, ale keď.. ja to tak cítim, tak to tak robím.

Read more

Niektorí ste možno minulý týždeň navštívili Amsterdam a boli súčasťou azda najdôležitejšej hudobnej udalosti jesene – ADE. Súčasťou ADE je každoročne aj veľkolepá party v sobotu v noci, ktorej vrcholom je vyhlasovanie víťazov rebríčka DJ MAG a odovzdávanie ceny víťazovi.

Read more

Od kedy sme začali oznamovať mená, bombardujete nás otázkami, či TOTO už je ten headliner alebo to bol ten predtým alebo ho ešte len oznámime. Zámerne sme na tieto otázky neodpovedali z viacerých dôvodov.

Read more

Milí naši fanúšikovia, dlhšie som sa neozvala. Hneď po Arminovi sme sa ponorili do papierovačiek, hľadania možností, riešenia ďalších mien a aktívnych príprav na ďalšiu edíciu. Popritom sme si dali na chvíľku „dovolenku“, aby sme si oddýchli a načerpali sily do nasledujúcich mesiacov.

Read more

K nej prirovnávam vždy noc, ktorá predchádza EDMANII. Viete prečo? Spomeňte si, keď ste boli deti a išli spať večer pred Vianocami. Rekapitulovali ste celý rok, všetko, čo ste urobili a neurobili, premýšľali či vám Ježiško prinesie to, o čo ste ho v liste žiadali a vo finále… ste najmä dúfali! Presne tak to mám […]

Read more

Čaká nás niekoľko veľmi náročných dní a tu sú 4 otázky, ktorým sa radšej vyhnite 😀

Read more

Keď som študovala na výške psychológiu, učili nás o modeli americkej psychologičky Kübler-Rossovej, ktorá popísala 5 štádií vyrovnávania sa s tragickou udalosťou. Nechcem tým povedať, že práca na festivale je tragická udalosť, ale mnohé z tohto modelu sa dá analogicky aplikovať aj tu. Veď posúďte sami…

Read more

Milujem svoju prácu a každý jeden deň za ňu vo finále večer ďakujem. Sú však dni, kedy je moja nekonečná trpezlivosť skúšaná viac ako bežne. Občas mám pocit, že by bolo najlepšie to zabaliť, zbaliť sa, ísť niekam ďaleko preč a už nikdy nestretnúť jediného človeka.

Read more

Keď som sa priznala, že nemám skúsenosti s niečím takýmto veľkým, tak som to myslela úplne vážne. Bola som v backstagoch, videla som, zažila som všeličo, pomáhala som s organizáciou malých kluboviek, dokonca s menším open air festivalom, ALE toto bolo úplne niekde inde.

Read more

Tipujem, že väčšina z vás už má za sebou maturitu, mnohí máte za sebou určite aj štátnice. Spomínate si na ten stres, obavy, rešpekt? Nuž, tak toto sa mňa nikdy netýkalo, skúšky som dávala s pokojom Angličana a štátnice boli pre mňa príjemný rozhovor. Keď sa však blížil DEŇ D po prvý raz, pocítila som […]

Read more

Mnohých z vás zaujímajú príbehy z pozadia príprav festivalu EDMANIA a ja som sa rozhodla v správnom množstve raz za čas vám ich dávkovať. 🙂

Read more