#EDMANIAblog

Život to nie je len party, hudba a zábava. Často si hovoríme, že sa nás tieto veci netýkajú, žijeme šťastne, ľahko a nemyslíme na to „čo keby“. Ale život so sebou prináša aj mnohé úskalia, s ktorými sa pasujú jednotlivci i celé rodiny. Najťažšie sa bojuje s tým, čo je nezvratné – smrť. Na dvere zaklope skôr či neskôr u každého. […]

Čitaj viac

Celý týždeň som si hovorila: „Veronika, nezabudni napísať blog!“ Nie že by som zabudla, ale nestihla som. Bolo toho veľa… tak vám skúsim aspoň spätne trošku priblížiť náš posledný týždeň príprav.

Čitaj viac

Prihováram sa ku Vám po prvýkrát a tento blog bude patriť teda mne 🙂

Čitaj viac

V jednom z mojich blogov ste si už prečítali, prečo si hovoríme #festivalsosrdcom. Tie naše srdcia je vidieť všade. Áno, niektorí mi vyčítali aj to, že ich dávam do našich facebookových postov, ale keď.. ja to tak cítim, tak to tak robím.

Čitaj viac

Niektorí ste možno minulý týždeň navštívili Amsterdam a boli súčasťou azda najdôležitejšej hudobnej udalosti jesene – ADE. Súčasťou ADE je každoročne aj veľkolepá party v sobotu v noci, ktorej vrcholom je vyhlasovanie víťazov rebríčka DJ MAG a odovzdávanie ceny víťazovi.

Čitaj viac

Od kedy sme začali oznamovať mená, bombardujete nás otázkami, či TOTO už je ten headliner alebo to bol ten predtým alebo ho ešte len oznámime. Zámerne sme na tieto otázky neodpovedali z viacerých dôvodov.

Čitaj viac

Milí naši fanúšikovia, dlhšie som sa neozvala. Hneď po Arminovi sme sa ponorili do papierovačiek, hľadania možností, riešenia ďalších mien a aktívnych príprav na ďalšiu edíciu. Popritom sme si dali na chvíľku „dovolenku“, aby sme si oddýchli a načerpali sily do nasledujúcich mesiacov.

Čitaj viac

K nej prirovnávam vždy noc, ktorá predchádza EDMANII. Viete prečo? Spomeňte si, keď ste boli deti a išli spať večer pred Vianocami. Rekapitulovali ste celý rok, všetko, čo ste urobili a neurobili, premýšľali či vám Ježiško prinesie to, o čo ste ho v liste žiadali a vo finále… ste najmä dúfali! Presne tak to mám […]

Čitaj viac

Čaká nás niekoľko veľmi náročných dní a tu sú 4 otázky, ktorým sa radšej vyhnite 😀

Čitaj viac

Keď som študovala na výške psychológiu, učili nás o modeli americkej psychologičky Kübler-Rossovej, ktorá popísala 5 štádií vyrovnávania sa s tragickou udalosťou. Nechcem tým povedať, že práca na festivale je tragická udalosť, ale mnohé z tohto modelu sa dá analogicky aplikovať aj tu. Veď posúďte sami…

Čitaj viac

Milujem svoju prácu a každý jeden deň za ňu vo finále večer ďakujem. Sú však dni, kedy je moja nekonečná trpezlivosť skúšaná viac ako bežne. Občas mám pocit, že by bolo najlepšie to zabaliť, zbaliť sa, ísť niekam ďaleko preč a už nikdy nestretnúť jediného človeka.

Čitaj viac

Keď som sa priznala, že nemám skúsenosti s niečím takýmto veľkým, tak som to myslela úplne vážne. Bola som v backstagoch, videla som, zažila som všeličo, pomáhala som s organizáciou malých kluboviek, dokonca s menším open air festivalom, ALE toto bolo úplne niekde inde.

Čitaj viac