Kto je vlastne headliner?

Share Button

Od kedy sme začali oznamovať mená, bombardujete nás otázkami, či TOTO už je ten headliner alebo to bol ten predtým alebo ho ešte len oznámime. Zámerne sme na tieto otázky neodpovedali z viacerých dôvodov.

Pre každého z našich fanúšikov je headlinerom niekto iný. Niekto sa veľmi potešil, že sa na Slovensko po dlhšej dobe vráti Aly & Fila, ďalší sa najviac tešia na Standerwickove LIVE vystúpenie, iní sa už nemôžu dočkať Nifrinej premiéry na EDMANII. Keď sme oznámili DJa EKGa, mnohí písali, že prídu už len kvôli nemu. Mnohých potešili dvojice Lucas & Steve či Sick Individuals. Našou snahou bolo priniesť vám niekoho z TOP 40 aktuálneho DJ MAG TOP 100 a to sa nám podarilo dvojicou Bassjackers, ktorí sú v tomto rebríčku na 34. mieste. Ale rovnako sa snažíme dávať priestor aj novým talentom, ktoré dobýjajú rádia po celom svete, a tak sa v lineupe predstavia aj napríklad Dante Klein či Kris Kross Amsterdam. Po prvý raz prinášame do nášho lineupu aj zástupcov BARONG FAMILY v podaní Mighty Fools. Na trance stagi bude exkluzivitkou aj parádne vystúpenie Driftmoona, ktorého doplní gitarista, bubeník a klavirista. Na Europa 2 stage sa opäť vráti Ferreck Dawn, ktorého luxusný house set sme si spoločne užili aj v máji v Enjoy clube. Btw. Ferreck je môj osobný headliner <3

Lineup na EDMANIA 2017 je bohatý a je z čoho vyberať. Môžete sa spoľahnúť, že to bude dokonalá audiovizuálna show. Usilovne pracujeme aj na vylepšovaní našich slabších miest – šatne a vstupu. Hľadáme možnosti, ako to urobiť čo najefektívnejšie a k vašej spokojnosti.

Počúvame vaše názory a prosby, vidíte, že niektoré z mien, ktoré sa objavili v lineupe EDMANIA 2017, ste si priali už dávnejšie. Preto budeme radi, keď 8. decembra prídete do Trenčína a podporíte #festivalsosrdcom.

P.S: už v tejto chvíli naozaj usilovne pracujeme na letnej edícii, ktorej hostí by sme vám radi predstavili už v decembri, aby ste si mohli lístok pýtať od Ježiška pod stromček 😉

Share Button

Comments