O rodičoch a kolotočoch

Share Button

Keď som sa priznala, že nemám skúsenosti s niečím takýmto veľkým, tak som to myslela úplne vážne. Bola som v backstagoch, videla som, zažila som všeličo, pomáhala som s organizáciou malých kluboviek, dokonca s menším open air festivalom, ALE toto bolo úplne niekde inde. Najviac skúseností tam mali asi dodávatelia čiastkových služieb, pretože keď sme sa nad niečím dohadovali, vyhlásil jeden z nich: „Nech rozhodne produkčný!“.

Uhm, produkčný. Produkčný, kto je u nás produkčný? Veď my sme proste my a žiadny produkčný nie je. Naše pozície v EDMANIA teame sú jasné – sme rodičia tohto projektu. Takže také čiastkové označenie ako produkčný z nás nikto nemá.

Vysvetlím prečo práve rodičia – tí, ktorí máte deti, viete, že táto rola je veľmi širokospektrálna (mama je zdroj lásky, gazdiná, upratovačka, učiteľka, vychovávateľka… a to isté tatko – v prvom rade ochranca a budovateľ). Preto je pre nás EDMANIA dieťa, pretože sa o ňu staráme po všetkých stránkach – žijeme ňou, snívame o nej, zveľaďujeme, staráme sa a keď príde, nesedíme na lehátku s výhľadom na stage a nepopíjame šampanské. Čo je však najdôležitejšie, s radosťou sledujeme, ako rastie práve vďaka vám, našim fanúšikom.

Prvú edíciu sme spáchali prakticky za 3 mesiace. Prvú letnú edíciu sme pripravovali od februára – t.j. 5 mesiacov. Prípravy na zimnú edíciu 2016 sme spustili deň po tej letnej, takže tiež 5 mesiacov. A všetkých aj tak zaujíma, ako dlho pripravujeme Armina, že?

Prvotný záujem sme prejavili už v roku 2015, takže to budú dokopy skoro dva roky, keď sa započíta aj ten záujem. Odvtedy sme prešli viacerými „skúškami ohňom“ – jedna ich časť bola presvedčiť manažérov, že my sme tí praví a druhá časť spočívala vo vybudovaní dôvery ľudí v našu značku. Je tisíc príručiek o budovaní značiek, X workshopov a seminárov, ale žiaden z nich aj tak nikdy nezodpovie tie naše otázky. Preto sa vo väčšine vecí riadime naším zdravým rozumom a srdcom.

A to je dôvod, prečo si hovoríme festival so srdcom, pretože do jeho príprav vkladáme svoje srdcia. Myslíme na detaily ako napríklad, aby ste si mali kde sadnúť a oddýchnuť, aby ste mali čo robiť, keď vás práve hrajúci DJ nebaví alebo len potrebujete na chvíľku zmeniť prostredie. V lete 2016 sme vám priniesli na festival kolotoč a prezradím vám, že sa naň môžete tešiť aj tento rok! 😉

Share Button

Comments