Pomôžte nám pomáhať!

Share Button

Život to nie je len party, hudba a zábava. Často si hovoríme, že sa nás tieto veci netýkajú, žijeme šťastne, ľahko a nemyslíme na to „čo keby“. Ale život so sebou prináša aj mnohé úskalia, s ktorými sa pasujú jednotlivci i celé rodiny. Najťažšie sa bojuje s tým, čo je nezvratné – smrť. Na dvere zaklope skôr či neskôr u každého. O to je to horšie, keď tomu, ako príde, predchádza vážne ochorenie.

V Trenčíne funguje neštátne zdravotnícke zariadenie, ktoré slúži nevyliečiteľne chorým pacientom v pokročilom štádiu choroby (zväčša onkologickej), zomierajúcim. Vytvárajú pre svojich pacientov prostredie dýchajúce domovom, v ktorom bude každý zomierajúci čo najmenej trpieť a zažije prijatie a láskavú starostlivosť. Hospic Milosrdných sestier v Trenčíne je jedným z mnohých zariadení, ktoré na Slovensku s týmto cieľom fungujú.

Festival so srdcom nie je len o tom, že ho dávame do našej každodennej práce na festivale EDMANIA. Je aj o tom, že my sami sme ľudia s veľkým srdcom, ktorí pomôžu, kde môžu. S týmto hospicom dlhodobo spolupracujeme a podporujeme jeho chod, ako je to v našich silách. Teraz je tu moment, kedy by sme radi zapojili aj vás. Ako každý rok sa uchádza Hospic Milosrdných sestier o vaše 2% daní.

Ako platitelia dane z príjmov sa môžete aj v roku 2018 rozhodnúť, kam pôjdu 2-3% vami zaplatenej dane za rok 2017. A my budeme radi, keď to bude práve Hospic Milosrdných sestier v Trenčíne.

Čo k tomu potrebujete?

Celý postup je podrobne vysvetlený tu.

Tlačivo, ktoré vyplníte a odovzdáte zamestnávateľovi.

Údaje prijímateľa
obchodné meno: Hospic Milosrdných sestier
sídlo: 911 01  Trenčín, Súvoz 739
právna forma: občianske združenie
IČO:  5 0 3 3 3 3 5 6

Pomôžte s nami Hospicu milosrdných sestier pomáhať!

Ď A K U J E M E <3

Share Button

Comments