#edmaniablog: Prečo VIP?

Share Button

„Nevstúpiš dvakrát do tej istej rieky,“ povedal kedysi Hérakleitos. A rovnako ako veci okolo, aj EDMANIA sa mení. Tento rok sme sa rozhodli spraviť VIP sekciu. Prečo? To si v nasledujúcom článku vysvetlíme.

Stáva sa snáď z EDMANIA OPEN AIR festival, ktorému ide hlavne o čo najvyššie zisky a škatuľkuje ľudí iba podľa toho, koľko si zaplatili? Teda taký, aký sme ho nikdy nechceli mať? To by sme nikdy nedopustili! Každý rok sa nás na VIP zónu veľa ľudí pýtalo, tak sme sa rozhodli im vyjsť v ústrety. Tí, ktorí si za lístky priplatia, dostanú väčšie pohodlie či nemálo drinkov zdarma. Ale to hlavné, teda hudobný zážitok a atmosféra, zostane pre všetkých rovnaké. Všetci budú počuť tých istých DJs, ozvučenie bude všade perfektné a postaráme sa o to, aby všetci boli s nami spokojní.

Musíme sa priznať, že sme sa báli, ako to bude prijaté. Preto tiež vznikol tento článok. Pamätáme si totiž naše predchádzajúce slová o tom, že nechceme deliť ľudí na bežných smrteľníkov a privilegovaných. To, že sme vytvorili VIP zónu, sa však ukázalo ako dobrý krok chvíľu po zverejnení, keď sa niekoľko ponúknutých VIP stolov rýchlo vypredalo a museli sme ich počet navýšiť. Ale poďme k veci.

Na prvý pohľad sa vám môžu VIP lístky zdať drahé. Ale po pozretí sa do obsahu balíčka zistíte, že cena je odpovedajúca. Máte tam 20 drinkov zdarma, špeciálny bar, stan a terasu. Takže z tých 75-80 EUR naviac sa vám tak 50 vráti za pitie zadarmo na bare. To už neznie tak draho, čo? Ten, kto s obľubou kupuje drinky svojím kamarátom, barmanom a niekoľko náhodným okoloidúcim, nám nakoniec ešte bude ďakovať za úsporu peňazí.

Pokiaľ si kúpite normálny lístok, vôbec o nič neprídete. Niekto bude radšej tancovať v kotli pod pódiom, niekto si naopak radšej hudbu užije z pokojnejšej terasy. Chceli sme skrátka aj takým ľuďom ponúknuť možnosť užiť si festival podľa seba, aby všetci boli spokojní. Z rovnakého dôvodu si môžete kúpiť aj Diamond VIP Experience, kde okrem vyhradeného stola na najvyššom poschodí terasy, dostanete hneď 6 VIP vstupeniek pre vás a partiu kamarátov. Pretože o tom je EDM predovšetkým. O tom, že si ho užijete s kamarátmi.

Toto sú naše dôvody k tejto zmene. Dúfame, že sa na EDMANIA OPEN AIR tešíte rovnako ako my. Radi vás uvidíme, či už si kúpite jednodňovú, dvojdňovú alebo VIP vstupenku.

Čo teda zahŕňa VIP vstupenka? Viď. VIP Vstupenky
Pripadne, máme naďalej k dispozícií Vstupenky

Share Button

Comments