Robiť radosť nás baví!

Share Button

V jednom z mojich blogov ste si už prečítali, prečo si hovoríme #festivalsosrdcom. Tie naše srdcia je vidieť všade. Áno, niektorí mi vyčítali aj to, že ich dávam do našich facebookových postov, ale keď.. ja to tak cítim, tak to tak robím.

A Facebook je práve dejiskom toho, o čom by mal byť tento príspevok. Trávim tam veľa času – nie, že by som nemala, čo iné robiť – ale vyžaduje si to moja práca. Preto mám prehľad a vidím niekedy aj viac, ako by som možno chcela alebo mala. Budete sa smiať, ale je veľa z vás fanúšikov, ktorých poznám nielen ja, ale aj Miro, po mene. Vidíme, že nám lajkujete príspevky, že nám píšete, že zdieľate príspevky (a to v tejto „dobe raketkovej“ si veľmi ceníme) a v neposlednom rade vidíme aj to, keď sa o nás hovorí.

V auguste bola oznámená na „náš“ termín druhá akcia v susednej Českej republike. Samozrejme, zamrzelo nás to, pretože si myslíme, že Česko a Slovensko sú dva maličké trhy, ktoré majú oveľa väčšiu silu, keď sa spoja. Snažíme sa spájať a slovo „konkurencia“ nepatrí do nášho slovníka. Hľadáme cesty, ako robiť veci tak, aby sme sa s niekým zbytočne „nebili“, nerobili si zle navzájom a vo finále… ide nám o vás fanúšikov, ktorí sa žiaľ neviete roztrhnúť a byť v jeden čas na dvoch miestach, aj keby ste možno veľmi radi.

Z dvoch akcií (hocijakých – už som videla argumenty typu „nemôžeš porovnávať klubovku a halovku“) v rovnaký čas vyplýva jedna jediná vec. Siahodlhé rozhodovanie, premýšľanie, prepočítavanie, argumentovanie a váhanie, kam sa človek rozhodne ísť. Často sa taký človek nakoniec rozhodne sedieť doma, lebo keby ide na miesto A, mrzelo by ho, že nie je na mieste B a keby je na mieste B, mrzelo by ho, že nie je na mieste A. Takto nie je nikde a mrzí ho rovnako, že zmeškal dve skvelé party.

😀 hlboké zamyslenie, že? Ale nie to som chcela. Rozhodovací proces jednej konkrétnej fanúšičky som sledovala od začiatku. Vtedy vyhrávala „tá druhá“, ani v polovici oznamovania nášho lineupu z trance stagu, sme nemali u tejto fanúšičky vyhraté, napriek tomu, že odzneli už ozaj zaujímavé mená.

A kde-tu, zrazu vidím, že sa rozhodla ísť ku nám!

Bola som taká happy, že som to hneď posielala Mirovi a rozhodli sme sa, že jej lístok venujeme. Vieme, že sa mu teší a veríme, že si EDMANIA 2017 s nami naplno užije!

Share Button

Comments