Toto sú 3 dôvody, prečo neodpisujeme na správy

Share Button

Niekedy si myslím, že si z nás robíte srandu. A myslím to presne tak, ako som napísala. Mali sme vážnu debatu s kolegami a dohodli sme sa, že vám dočasne nebudeme odpisovať na správy „ihneď“. Aj keď to tak robíme už niekoľko rokov. Dôvodov je niekoľko.

Ako prvý dôvod môžem uviesť fakt, že do festivalu zostávajú cca 3 týždne a my máme toho naozaj dosť, čo riešiť. Stanové mestečká, meet and greet, technické veci, stany, bary, parkovanie… VŠETKO. Aj keď sa to môže zdať, že to je pohoda, tak popravde, nie je. Vždy je čo robiť, kam ísť, čo vybavovať a čo riešiť. Ja tomu hovorím, že už vypuklo peklo a jemne, nežne mi olizuje oheň päty. Tak to je – horia nám telefóny, horia nám mailové schránky, Facebooky, Instagramy… a všetci sa zrazu chcú stretávať až teraz.

Druhý dôvod, prečo rezignujeme je fakt, že vám poskytujeme snáď najviac informácií spomedzi všetkých festivalov. Informujeme o kapacitách v stanových mestečkách, lístkoch, vlnách predaja, máte rozdelenie umelcov do dní… Vlastne všetko je už niekde napísané, povedané, zodpovedané, ale aj tak sa dookola pýtate to isté.

Tretí dôvod, prečo prechádzame do núdzového režimu je to, že nám začínate niektorí nadávať v správach. A to za naše rozhodnutia na našom festivale, ktorý robíme pre vás. Áno, robíme ho pre vás s láskou a najlepšie, ako len vieme, ale naozaj nebudeme čítať o tom, že vy chcete byť v Tent Inn stane traja a proste to tak musí byť, lebo vy to tak chcete.. alebo vy sa na konci mája rozhodnete, že chcete stanovať vo vlastnom stane a ono je už vypredané toto stanovanie, tak sme blbí, že to nejde. Ani na dovolenku si nekúpite dvojlôžkovú izbu a neprídete do hotela piati rozčuľujúc sa, že vy chcete byť spolu. Pravidlá sú jasné.

Opakujeme sa, ale areál nie je nafukovací. Všetko robíme s ohľadom na VAŠU bezpečnosť a komfort. Tieto dve veci sú pre nás absolútne esenciálne. Čarujeme, vymýšľame a hľadáme možnosti, aby sme vám všetkým vyšli v ústrety, ale nakoniec je to naozaj len a len naše rozhodnutie, ako to urobíme.

Možno to nie je najlepšie rozhodnutie – pre EDMANIA festival je to predsa prvá dvojdňovka, ale viete, že sa učíme a rastieme od edície k edícii. Preto si to poďme vyskúšať tak, ako si my myslíme, že je to najlepšie. Keď to tak nebude, môžeme o tom diskutovať po festivale a hľadať možnosti, ako sa zlepšiť do budúcnosti. V tejto chvíli už naozaj nie je priestor na zásadné zmeny.

Prosíme, aby ste čítali, čo píšeme verejne – aj na našom webe nájdete zodpovedané najčastejšie otázky a veríme, že to spoločne zvládneme. 🙂

Držte nám palce, šírte medzi priateľov FAQ a informácie, ktoré máte vy a nejako to spolu dáme! 🙂

Share Button

Comments