Trenčín čeká párty plnou zahraničních hvězd…

Share Button

Trenčín čeká párty plnou zahraničních hvězd, aneb pojďme si představit prozatím oznámené umělce. Předposlední červnový víkend se v trenčínské EXPO Aréně uskuteční letní festival taneční hudby EDMANIA Open Air 2019 a že půjde o pořádnou párty, je naprosto jasné. Pořadatelé totiž už od začátku tahají pořádné trumfy!
Pojďme si tedy představit umělce, kteří se na trenčínské párty představí.

Cosmic Gate
První oznámení umělci, byli právě tito dva borci, kteří se už pěknou řádku let věnují především trancové hudbě. A že je o co stát, se můžete přesvědčit třeba z jejich proslulého hitu ,,Exploration of space“.

Sunnery James & Ryan Marciano
Prvními oznámenými headlinery byla dvojice, která pravidelně hraje na hlavních stagích i těch největších světových festivalů, jako jsou ULTRA Music Festival nebo Tomorrowland.
SJ&RM jsou známí především pro svoji progressive housovou hudbu s exotickým nádechem, která žádného návštěvníka nenechá chladného.
Mezi jejich nejznámější hity patří bezesporu ty, na kterých spolupracovali s Arminem van Buurenem. Jedná se o hity ,,You are“ a ,,You are too“. Mezi jejich sólovými hity pak najdeme pecky jako: ,,Coffee shop“ nebo novinku ,,In my mind“.

Omnia X Ben Gold |FUTURE CODE|
Srdce nejednoho trancového fanouška zaplesalo radostí, když pořadatelé oznámili tuto dvojici. Tito pánové spolu nespolupracují příliš často, ale každé jejich vystoupení stojí za to. Jejich společným hitem ,,Gateway“ pak určitě nepohorší žádného posluchače taneční hudby.

 Afrojack
Asi žádnému fanouškovi taneční hudby nemusím představovat jméno Afrojack, protože tenhle ostřílený matador se na podiích taneční scény objevuje už pěknou řádku let. Tento jednatřicetiletý nizozemec, nacházející se na osmé příčce žebříčku DJ Top Mag, je známý pro svůj charakteristický styl hudby. Z jeho setů pak uslyšíte hlavně House, Trap a Electro sound. V jeho producentské tvorbě najdeme opravdu mnoho zajímavých tracků. Mezi nejpřehrávanější patří jeho hit ,,Ten Feet Tall“ který nahrál se zpěvákem Wrabelem. Na dalších hitech spolupracoval s umělci, jako jsou David Guetta, Sia nebo Martin Garrix, s nimž vytvořil úspěšný track ,,Turn up the speakers“. 

Zonderling
Jako by těch dvojic nebylo dost. Další dvojicí, která se v Trenčíně představí, je duo Zonderling představující styl Future house. Tato dvojice je známá především pro svoji spolupráci s Donem Diablem, který zremixoval jejich track ,,Tunnel vision“. Z jejich vlastní tvorby stojí za zmínku například ,,Sonderling“, ,,Crazy for you nebo ,,Keep on“.

Wätermat
Tento francouzský mladík vletěl na taneční scénu jak hurikán a to se singlem ,,Bullit“, který v roce 2014 bořil hitparády několika zemích Evropy. Tento producent, jehož tvorba je zaměřena především na deep house a tech house, vydal od té doby ještě mnoho dalších singlů, například: ,,Frequency“ nebo ,,Portland“.

Coone
První hardstylové jméno nám pořadatelé oznámili v průběhu ledna a nejedná se o žádného zelenáče, protože Coone se jako první hardstylový DJ loni představil na Main stage belgického Tomorrowlandu a ani na EDMANII tomu nebude jinak.

Blastoyz
Psytrance, ano to je  doména tohoto umělce, který se nám v Trenčíně představí nejen se svým hitem ,,Mandala“.

KhoMha
Trancový DJ a producent KhoMha je známý především díky show ,,A State Of Trance“, na které pravidelně vystupuje. V jeho tvorbě najdeme tracky, jako ,,White swan“, ,,Tierra“ nebo ,,Aether“.

ReOrder
Domácí trancový DJ a producent, jehož sety jste mohli slyšet například na ASOTu nebo na pražské Transmission na B2B s Driftmoonem.

Moksi
Velice oblíbené duo řádící jako tornádo, je pro československou scénu velmi známé. Moksi jsou velice známí i díky jejich image, kterou většinou tvoří tepláková souprava a charakteristický klobouček.
Jejich basshousová produkce je velice obsáhlá a i díky ní jsou členy známé Barong family. Za zmínku pak stojí hlavně tracky ,,Pigalle“ a ,,Moksi switch up“.

Dlugosh
Druhým domácím vystupujícím je Dlugosh, který se v loňském roce postaral o theme song pro EDMANII a letos se ukáže přímo na stagi.

Ummet Ozcan
Zatím posledním oznámeným jménem je Ummet Ozcan, který se aktuálně nachází na třiadvacáté pozici v žebříčku DJ Top Mag. Ummet se na taneční scéně pohybuje již relativně dlouhou dobu, a tak u něho není nouze o pořádnou zásobu tracků. Mezi nejznámější patří spolupráce s Dimitri Vegas & Like Mike, s nimiž spolupracuje také na jiných tracích, jehož rukopis je zde více než znát. Jejich tvorba je vydávána na labelu Smash the House. Pod tímto jménem se i v pražské aréně uskutečnil festival, jehož byl Ummet headlinerem.
V jeho tvorbě najdeme pár opravdu dobrých kousků, tím nejznámějším je asi skladba ,,Melody“.

 

Článok bol prevzatý s povolením autora z webu: https://sampler.cz/

Share Button

Comments