A zase je po TOM…

Share Button

Celý týždeň som si hovorila: „Veronika, nezabudni napísať blog!“ Nie že by som zabudla, ale nestihla som. Bolo toho veľa… tak vám skúsim aspoň spätne trošku priblížiť náš posledný týždeň príprav.

Od pondelka sme sedeli v office, dolaďovali detaily, tlačili kartičky, páskovali kartičky, chystali obálky s kartičkami. A na šiestich metroch štvorcových sme neustále strácali jeden balíček s páskami na ruku. Neviem, ako je to možné, ale vždy, keď ho bolo treba, nebol tam! Ja z toho viním škriatka, Miro spochybňoval už svoju príčetnosť. Niet sa však čomu čudovať, pár dní pred akciou jemne švitorí asi každému.

Tentoraz sme po prvý raz nemrzli od pondelka v halách, takže (poprosím aplauz) po prvýkrát mám po akcii hlas a nemám 39°C horúčku. Pri tretej indoor edícii už naozaj takmer každý vedel, čo má robiť a šlo to relatívne automaticky. Na niektoré veci bolo treba dohliadať, ale výrazne menej ako po minulé roky. Za čo patrí najmä vďaka všetkým zúčastneným. 😉

Občasné adrenalínové výkyvy, ako napríklad zistenie, že v pokladniciach máme nefunkčné SIM karty a treba všetky komplet nové, alebo fakt, že dodávateľ terminálov termín ich dodania nestihne, nás však udržiavali stále v jemnom napätí. Čo by to bolo, keby stres nebol?

Ja osobne som sa sústredila najviac na stream, ktorý sme plánovali v spolupráci s Europa 2 do éteru a s RUKA HORE na Youtube. Bola to pre nás veľká novinka a obrovský krok vpred. Oznamovať mená headlinerov do éteru? To tu ešte nebolo! Moderátor Vlado Varecha z E2 sa chopil svojej úlohy úplne na maxxximum a vznikol z toho zaujímavý zážitok pre ľudí, ktorí nemohli byť s nami na trenčianskom EXPE. V stories na Instagrame nám viacerí posielali, ako sledujú stream a to nás povzbudzovalo, aby sme atmosféru aj naďalej sprostredkovávali všetkými dostupnými kanálmi.

Noc ako taká bola relatívne pokojná. Opäť raz som mala mokré topánky ako pri prvej edícii. V pondelok to síce vyzeralo na zasneženú romantickú idylku, ale do piatka z toho snehu boli akurát tak kaluže vody. OK, v pokročilej hodine aj klzisko, ale aj to sme operatívne vyriešili a žiadne zlomené nohy neboli.

Nuž toľko ohliadnutie za EDMANIA 2017. Teraz sa všetci aj tak sústredíte, nebojte, aj my sa sústredíme, na naše letné vydanie pod holým nebom. Zasypávate nás množstvom otázok, takže skúsim zodpovedať tie najčastejšie:

 1. Kto sú headlineri letnej edície?
  Axwell & Ingrosso, Timmy Trumpet, MaRlo, Umek
 2. Koľko stojí vstupenka?
  Aktuálne stojí dvojdňová vstupenka 49,99€, ale pôjde to ešte hore až po 69,99€ na mieste. Ako vždy, odporúčam kúpiť čo najskôr, aby ste potom neplakali.
 3. Budú aj jednodňové vstupenky?
  Pravdepodobne až na jar. Teraz sa sústredíme na dvojdňové.
 4. Kedy budú ďalšie mená?
  Na chvíľu si dáme pauzu s oznamovaním mien. Užijeme si všetci pokojné sviatky a po Novom roku sa opäť do toho pustíme naplno. Medzitým snáď nájdeme posily do radov ambasádorov.
Share Button

Comments