Milan Lieskovský

Milan Lieskovský je producent a DJ zo Slovenska. Jeho hudobná produkcia sa pohybuje v žánroch progressive trance, progressive a progressive house. Bol rezidentný DJ na bratislavských klubových nociach Progress Your Mind, a vystúpil na množstve nielen slovenských akcií a klubových párty. Na jednom pódiu hral popri menách ako Jose Amnesia, DJ Tiesto, Above & Beyond, Judge Jules či Paul Van Dyk.

Do hudobných análov sa zapísal skladbou Elenya, ktorú vo svojich setoch hrávali Flash Brothers a objavila sa aj na slávnostnom odovzdávaní Oskarov v Hollywoode. V roku 2008 sa skladba stala hitom v domácom komerčnom FUN rádiu.

V roku 2009 vydal svoj debutový album vo vydavateľstve Universal Music. Okrem najznámejšieho singlu Elenya, na ňom možno nájsť aj singel Bliss či letný hit Summerstar. Rok 2010 so sebou na leto priniesol singel Beautiful Love, na ktorom spolupracoval s mladou speváčkou Nicol Cache. Jeho limitovaná edícia s remixami vyšla aj na vinyle. V roku 2011 Milan vydal svoj druhý album s názvom Genesis.

Od mája 2013 hostil vlastnú rozhlasovú show Get Fun na vlnách FUN rádia.
V roku 2014 vyšiel Milanovi tretí autorský album s názvom Who I am.
Od roku 2016 je súčasťou projektu Dance Exxtravaganza na rádiu Europa 2

www.milanlieskovsky.com/
https://www.facebook.com/MilanLieskovsky/
https://twitter.com/MilanLieskovsky
https://www.youtube.com/user/lieskovec