Ørjan Nilsen

Oddaný, pracovitý a energický – tri slová, ktoré najlepšie vystihujú nórsku stretlu Orjana Nilsena. V posledných rokoch prerazil naprieč celej planéty a stal sa producentom, aký by mal v 21. storočí byť. Narodil sa v roku 1982 v nórskom meste Kirkenes, mal veľmi málo pochýb o tom, čo by chcel v živote robiť, po vypočutí nespočetného množstva CDčiek a zhľadnutí legiend Djingu, Orjan vedel, že jedného dňa sa stane ich súčasťou.  Orjanova spolupráca s holandskou značkou Armada Night sa naštartovala po vydaní tracku “Red Woods”, ktorý vyšiel v roku 2006 pod jeho alias DJ Governor, v priebehu rokov Orjan našiel cestu a obrovský potenciál s klasikou ako “La Guitarra” (2008) a “ Lovers Lane and So Long Radio“ (2010). V roku 2011 pokračoval vo vydávaní a vyšiel jeho prvý album s názvom “In My Opinion” a v roku 2013 ďalší s názvom “No Saint Out of Me”.

V roku 2016 oslávil tento nórsky “trance viking“ 10 rokov v spoločnosti Armada Music, vydal sériu remixov s jeho najväčšími klasikami ako “Between the Rays”, “Endymion”, “Hands”. Bol to pre neho veľmi silný rok čo sa týka spoluprác, ako napríklad jeho debut s KhoMha “Los Capos”, ktorý sa držal v rebríčkoch viac ako 4 mesiace, následne pokračoval v spolupráci s Arminom Van Buurenom s názvom  “Flashlight” a jeho top single track “Iconic” bol zvolený na 25 mieste v hlasovaní o najlepší trance track roka. Jeho ďalší album je pripravovaný na rok 2017.

Ako DJ sa Orjan Nilsen veľmi rýchlo etabloval, jeho energia a prítomnosť za pultom mu dali možnosť hrať po celom svete v najlepších kluboch a na najlepších festivaloch od Sao Paula až po Sydney a naprieč nich. Jedna vec je istá ,a to že nič nezastaví tento nórsky zázrak, či cestuje, je za pultom alebo v štúdiu, Orjan Nilsen je určený prekvapiť, ohromiť a pobaviť a vy by ste si to nemali nechať ujsť.

https://www.facebook.com/OrjanMusic
https://twitter.com/orjan_nilsen
https://www.instagram.com/orjann82/
https://play.spotify.com/artist/1YuNQvsvOsMBm0ahbxB8qM
https://www.youtube.com/user/orjannilsenofficial