Reorder B2B Driftmoon

Driftmoon

“Driftmoon je srdce a myseľ zlúčené do dokonalej harmónie”

Driftmoon je jeden z najstálejších, najproduktívnejších a dopredu mysliacich producentov, ktorí sa za posledné roky objavili. Vďaka hudobnej tvorbe a kreatívnosti ktorá je jedinečná, Juraj dokazuje, že jeho vizionársky prístup k tvorbe hudby je to čoho si byť treba vedomí.

To čo začalo ako malý projekt rýchlo narástlo do skutočného svetového úspechu za posledné dva roky vďaka turné v USA alebo Austrálii a bežnej prítomnosti na slávnych festivaloch tanečnej hudby a Európskych párty.

Jeho hudba môže byť definovaná ako melodická trance aréna so širokou variáciou trancu ako aj povznášajuceho sa trancu. Skladby ako ‘Howl At The Moon’, ‘Exodus / Leviticus / Genesis’ trilógia s Americkým huslistom Dsharpom, ‘Effervescence’, ‘Stronghold’ alebo najnovšia ‘Lights Will Guide You Home’ sú už klasifikované ako budúce trance klasiky a vďaka nekončiacej podpore nového materiálu si môžete byť istí jednej veci – Driftmoon neprestane!

 

ReOrder

Tibor Tomecko, aka ReOrder je dnes bez pochyby jeden z najsľubnejších trancových producentov našej scény. Pravidelne vystupuje popri svetovej elite Djov, jeho produkcie sú široko podporované a nie je cudzí ani fanúšikom ASOT: “ Ospravedlňujem sa za spievanie na živo, ale túto skladbu mám v hlave už tak dlho “ vyjadril sa Armin Van Burren keď hral “ Folding The Universe” na State of Trance. Nebolo prekvapením, že táto skladba sa neskôr umiestnila na mieste číslo 1 v Beatport a bola vytipovaná za “melódiu roka” samotným Arminom.

Reorder rozdrvil všetky očakávania na ASOT 650 v Ultrechte, kedy vydával tón za tónom v zaplnenej aréne. Niet potom divu, že priniesol “Neporiadok” na hlavné festivaly ako Luminosity, FSOE350 alebo legendárna Ibiza, počas roka 2014. Jeho posledné práce boli vybrané pre kompilácie roku 2014 ako Trance Nation (Ministry of Sound), “In Trance we trust” alebo “In Search of Sunrise.” Vďaka jeho najnovším remixom ako “Fade to Light” s Andy Moorom alebo Maxom Grahamom a jeho “Leekker” a vydaniami na Arminovej Who’s Afraid of 138 značke, je ReOrder nezastaviteľný.

Pochádzaúc zo Slovenského Martina tvorí Tibor jeho melódie už od 14-tich. Do roku 2006 sa našiel v trance štýle a vydal jeho prvý singel na Bonzai Music. Jeho povznášajúci a progresívny štýl ho posunul neskôr na miesto číslo 1 v Českom tanečnom rádiu s vydaním “White Sands of Ibiza”, ktoré sa udržalo v top 10 viac ako 13 týždňov.

https://www.facebook.com/driftmoonmusic
https://www.facebook.com/ReOrderDJ
https://www.twitter.com/driftmoon_music
https://www.twitter.com/reorderdj
https://www.youtube.com/channel/UCCyWKtP7El55xyBxloae_1A
https://www.youtube.com/user/ReOrderdj
https://www.instagram.com/driftmoon
https://www.instagram.com/reorderdj