Novinky

Aktuálne pripravujeme svoju tretiu zimnú indoor edíciu, ale pre našich fanúšikov prinášame aj skvelé správy o termíne letnej edície.

Read more

Už v utorok 4. júla opäť otvorí EDMANIA brány na trenčianskom EXPO CENTRE pre všetkých milovníkov kráľa tanečnej scény Armina van Buurena. Organizátori prinášajú timetable a všetky informácie, ktoré počas tejto nádhernej noci pod holým nebom budete potrebovať.

Read more

Izraelské psytrancové duo, ktoré dobýva svet svojím zvukom vyvolávajúcim tranz, vystrieda v utorok 4. júla 2017 na stagi Armin Van Buurena v Trenčíne.

Read more

Festival EDMANIA bude hostiť Orjana Nilsena po druhýkrát v utorok 4. júla 2017! Na veľkolepom stagei pod holým nebom bude predskakovať headlinerovi Arminovi van Buurenovi. Pri tejto príležitosti prinášame rozhovor s Orjanom.

Read more

V utorok 4. júla 2017 slovenská EDMANIA prináša to najlepšie, čo svetová tanečná scéna ponúka. V Trenčíne vystúpi päťnásobný najlepší svetový DJ a producent Armin van Buuren! V rámci lineupu ho doplní aj mladý talent z Holandska, ktorý na Slovensko príde po prvý raz!

Read more

Izrealské psytrancové duo, ktoré dobýva svet svojím zvukom vyvolávajúcim tranz, vystrieda v utorok 4. júla 2017 na stagi Armin Van Buurena v Trenčíne.

Read more

V Trenčíne sme si minulý rok v decembri spolu užívali neskutočnú atmosféru vypredanej EDMANIA 2016! Mrknite zákulisné rozhovory s DJskými hviezdami (Sander van Doorn, Firebeatz, Curbi…), ktoré sa počas noci predviedli na stagi.

Read more

V utorok 4. júla 2017 slovenská EDMANIA prináša to najlepšie, čo svetová tanečná scéna ponúka. V Trenčíne vystúpi päťnásobný najlepší svetový DJ a producent Armin van Buuren! V rámci lineupu ho doplní nórska hviezda vydavateľstva ARMADA MUSIC – ØRJAN NILSEN.

Read more

Tanečný festival EDMANIA, ktorý začal písať svoju históriu v roku 2015, dosiahol nevídaný úspech. Na jeho open air edícii sa 4. júla 2017 predstaví päťnásobný najlepší svetový DJ a producent Armin van Buuren!

Read more

Po piatkovej noci sme okrem  našej techniky a vybavenia našli pár vecí, ktoré ste tam zabudli 🙂 Pozrite sa a napíšte nám, aby ste ich mali čo najskôr naspäť.

Read more

Pozrite si krátky Flashback z piatkovej noci. A iba v krátkosti: ĎAKUJEME!

Read more

4. júla sme si spoločne užívali našu prvú open air edíciu s podtitulom WE LOVE TRANCE. V záverečnom diele nášho dokumentu vám prezradíme niečo o budúcnosti a našej filozofii. Zdravicu pre vás nahral aj KhoMha!

Read more