Novinky

Spoznávate predmety, ktoré sme našli počas upratovania areálu? Až áno, napíšete nám, aby sme Vám ich mohli vrátiť.

Čitaj viac

Edmania sa nezadržateľne blíži. Okrem potreby skvelej hudby, samozrejme nezabúdame ani na dostatok jedla a pitia. Preto sme pre vás pripravili množstvo variant, ako sa dobre nasýtiť a zároveň neostať smädný. Poďme si ich jednotlivo predstaviť.

Čitaj viac

EDMANIA svoje brány otvorí už po siedmy raz. Na trenčianskom EXPO CENTRE bude milovníkov tanečnej hudby vítať počas víkendu 21.-22. júna 2019. Prinášame všetky informácie, ktoré počas tohto víkendu pod holým nebom budete potrebovať.

Čitaj viac

Názov aplikácie Woov sa nápadne podobá podobnému citoslovcu pre údiv, čo samozrejme nie je náhoda. Woov vám má totiž pomôcť, aby ste si akýkoľvek festival, v našom prípade dokonca hneď ten najlepší – EDMANIA OPEN AIR, čo najviac užili. Ako vám v tom pomôže obyčajná aplikácia na mobil? Na to sa teraz pozrieme.

Čitaj viac

Mladý a talentovaný hudobný producent ako prvý Čech v histórii vydal svoju skladbu na svetoznámom holandskému labelu Spinnin records Talent Pool. Na Ultra Music Festivale 2019 v Miami dokonca jeho track „Old school“ zahral samotný Tiesto. Pred nedávnom mu vyšiel nový track Prisoner.

Čitaj viac

Prečo sa Edmania rozhodla ísť cestou tematického festivalu, keď to v minulých rokoch tak nebolo?

Čitaj viac

Aj tento rok sme si na Edmanii pripravili jeden hlavný, dva žánrové a tajný stage a ich design bude v duchu našej témy Alice in Wonderland. V nasledujúcich riadkoch vám bližšie prezradíme, čo Vás čaká na main stage.

Čitaj viac

Tento rok máme veľa noviniek a jedna z nich je VIP zóna. V článku sa dočítate nie len o tom, aké VIP lístky ponúkame, ale aj to, prečo je to najlepšia VIP.

Čitaj viac

Premýšľate, kam zložiť hlavu behom nášho festivalu? Samozrejme, je možné ísť 48 hodín nonstop, ale väčšina ľudí si radšej aspoň pár hodín odpočinie. Preto sme pre vás pripravili hneď niekoľko možností ubytovania. Pozrite sa, čo vám bude najviac vyhovovať.

Čitaj viac

Mladý slovenský producent Dlugosh práve vydal novú skladbu, na ktorej pracoval spolu so speváčkou z LA, ktorá je zároveň hymnou tohtoročnej edície festivalu EDMANIA.

Čitaj viac

Viete, že to až do 21. 6. bez EDM proste nevydržíte? Tak presne pre vás sme pripravili špeciálnu warmup. Bude sa konať na Trenčianskom hrade 31. 5. od 16:00! Vstupeniek je iba 200 kusov, takže nie je dobrý nápad otáľať…

Čitaj viac

Unikátna slovensko-americká spolupráca! Slovenský producent Dlugosh predstaví na našom najväčšom EDM festivale jedinečný audiovizuálny projekt!

Čitaj viac