Novinky

Slovenský tanečný festival EDMANIA počas dvoch dní 22. – 23. jún 2018 prinesie viac ako 40 rôznych DJs z celého sveta, ktorí sa predstavia na dvoch stageoch a odprezentujú rôzne prúdy aktuálnej tanečnej hudby. Staň sa súčasťou tanečnej revolúcie!

Čitaj viac

EDMANIA OPEN AIR 2018 počas víkendu 22.-23. júna 2018 prinesie do Trenčíne vyše 40 DJs z celého sveta. Jedným z hostí bude mladý Holanďan – David Gravell, ktorý EDMANIA navštívi už po tretí raz. Prečítajte si rozhovor s ním.

Čitaj viac

Vonku síce ešte zúri zima, ale všetci sme už v mysli naladení na leto. Nielen my v EDMANIA teame, ale aj vy, ktorí nás zasypávate zvedavými otázkami. Poďme si zodpovedať 4 najčastejšie.

Čitaj viac

Slovenský tanečný festival EDMANIA len pred chvíľou zavrel svoje brány po zimnej edícii a už prekvapuje menami, ktoré prinesie na svoje letné open air vydanie v roku 2018.

Čitaj viac

Už tento piatok 8. decembra sa opäť otvoria brány trenčianskeho EXPO CENTRA a EDMANIA 2017 privíta všetkých milovníkov tanečnej hudby! Prinášame vám kompletné timetable a všetky informácie, ktoré sa budú hodiť k nerušenému prežitiu tejto noci.

Čitaj viac

V piatok 8. decembra sa opäť všetci fanúšikovia trance music stretnú v Trenčíne, kde zažije EDMANIA už svoje tretie halové pokračovanie. EDMANIA 2017 sľubuje kvalitný lineup, skvelú audiovizuálnu show, vynikajúcu atmosféru a to všetko na dvoch stagoch! V rozhovore sme vyspovedali dvojicu SUPER8 & TAB.

Čitaj viac

V piatok 8. decembra sa opäť všetci fanúšikovia trance music stretnú v Trenčíne, kde zažije EDMANIA už svoje tretie halové pokračovanie. EDMANIA 2017 sľubuje kvalitný lineup, skvelú audiovizuálnu show, vynikajúcu atmosféru a to všetko na dvoch stagoch! V rozhovore sme vyspovedali dvojicu HEATBEAT.

Čitaj viac

Ako jediný slovenský zástupca na EUROPA 2 stagi vystúpi DJ EKG s úplne špeciálnym setom. Pri tejto príležitosti sme sa s ním porozprávali, zhodnotili rok 2017 a prezradil aj čo-to z plánov na rok 2018.

Čitaj viac

V piatok 8. decembra zažije EDMANIA už svoje tretie halové pokračovanie. EDMANIA 2017 sľubuje kvalitný lineup, skvelú audiovizuálnu show, vynikajúcu atmosféru a to všetko na dvoch stagoch! V rozhovore sme vyspovedali talentovanú dvojicu, ktorá sa predstaví na EUROPA 2 stagi so špeciálnou show – Sick Individuals.

Čitaj viac

V piatok 8. decembra zažije EDMANIA už svoje tretie halové pokračovanie. EDMANIA 2017 sľubuje kvalitný lineup, skvelú audiovizuálnu show, vynikajúcu atmosféru a to všetko na dvoch stagoch! V rozhovore sme vyspovedali Ferrecka Dawna, ktorý sa ku nám opäť vracia.

Čitaj viac

V piatok 8. decembra zažije EDMANIA už svoje tretie halové pokračovanie. EDMANIA 2017 sľubuje kvalitný lineup, skvelú audiovizuálnu show, vynikajúcu atmosféru a to všetko na dvoch stagoch! V rozhovore sme vyspovedali dvojicu, ktorá sa predstaví na EUROPA 2 stagi – Lucas & Steve.

Čitaj viac

V piatok 8. decembra zažije EDMANIA už svoje tretie halové pokračovanie. EDMANIA 2017 sľubuje kvalitný lineup, skvelú audiovizuálnu show, vynikajúcu atmosféru a to všetko na dvoch stagoch! V rozhovore sme vyspovedali jediné trio, ktoré sa predstaví na EUROPA 2 stagi – Kris Kross Amsterdam.

Čitaj viac