Izraelské psytrancové duo, ktoré dobýva svet svojím zvukom vyvolávajúcim tranz, vystrieda v utorok 4. júla 2017 na stagi Armin Van Buurena v Trenčíne. (viac…)

Festival EDMANIA bude hostiť Orjana Nilsena po druhýkrát v utorok 4. júla 2017! Na veľkolepom stagei pod holým nebom bude predskakovať headlinerovi Arminovi van Buurenovi. Pri tejto príležitosti prinášame rozhovor s Orjanom. (viac…)

V utorok 4. júla 2017 slovenská EDMANIA prináša to najlepšie, čo svetová tanečná scéna ponúka. V Trenčíne vystúpi päťnásobný najlepší svetový DJ a producent Armin van Buuren! V rámci lineupu ho doplní aj mladý talent z Holandska, ktorý na Slovensko príde po prvý raz!
(viac…)

Izrealské psytrancové duo, ktoré dobýva svet svojím zvukom vyvolávajúcim tranz, vystrieda v utorok 4. júla 2017 na stagi Armin Van Buurena v Trenčíne. (viac…)

V Trenčíne sme si minulý rok v decembri spolu užívali neskutočnú atmosféru vypredanej EDMANIA 2016! Mrknite zákulisné rozhovory s DJskými hviezdami (Sander van Doorn, Firebeatz, Curbi…), ktoré sa počas noci predviedli na stagi. (viac…)

V utorok 4. júla 2017 slovenská EDMANIA prináša to najlepšie, čo svetová tanečná scéna ponúka. V Trenčíne vystúpi päťnásobný najlepší svetový DJ a producent Armin van Buuren! V rámci lineupu ho doplní nórska hviezda vydavateľstva ARMADA MUSIC – ØRJAN NILSEN. (viac…)

Tanečný festival EDMANIA, ktorý začal písať svoju históriu v roku 2015, dosiahol nevídaný úspech. Na jeho open air edícii sa 4. júla 2017 predstaví päťnásobný najlepší svetový DJ a producent Armin van Buuren! (viac…)

Po piatkovej noci sme okrem  našej techniky a vybavenia našli pár vecí, ktoré ste tam zabudli 🙂 Pozrite sa a napíšte nám, aby ste ich mali čo najskôr naspäť. (viac…)

Pozrite si krátky Flashback z piatkovej noci. A iba v krátkosti: ĎAKUJEME! (viac…)

4. júla sme si spoločne užívali našu prvú open air edíciu s podtitulom WE LOVE TRANCE. V záverečnom diele nášho dokumentu vám prezradíme niečo o budúcnosti a našej filozofii. Zdravicu pre vás nahral aj KhoMha!
(viac…)