Novinky

Slovenský tanečný festival EDMANIA len pred chvíľou zavrel svoje brány po zimnej edícii a už prekvapuje menami, ktoré prinesie na svoje letné open air vydanie v roku 2018.

Read more

Už tento piatok 8. decembra sa opäť otvoria brány trenčianskeho EXPO CENTRA a EDMANIA 2017 privíta všetkých milovníkov tanečnej hudby! Prinášame vám kompletné timetable a všetky informácie, ktoré sa budú hodiť k nerušenému prežitiu tejto noci.

Read more

V piatok 8. decembra sa opäť všetci fanúšikovia trance music stretnú v Trenčíne, kde zažije EDMANIA už svoje tretie halové pokračovanie. EDMANIA 2017 sľubuje kvalitný lineup, skvelú audiovizuálnu show, vynikajúcu atmosféru a to všetko na dvoch stagoch! V rozhovore sme vyspovedali dvojicu SUPER8 & TAB.

Read more

V piatok 8. decembra sa opäť všetci fanúšikovia trance music stretnú v Trenčíne, kde zažije EDMANIA už svoje tretie halové pokračovanie. EDMANIA 2017 sľubuje kvalitný lineup, skvelú audiovizuálnu show, vynikajúcu atmosféru a to všetko na dvoch stagoch! V rozhovore sme vyspovedali dvojicu HEATBEAT.

Read more

Ako jediný slovenský zástupca na EUROPA 2 stagi vystúpi DJ EKG s úplne špeciálnym setom. Pri tejto príležitosti sme sa s ním porozprávali, zhodnotili rok 2017 a prezradil aj čo-to z plánov na rok 2018.

Read more

V piatok 8. decembra zažije EDMANIA už svoje tretie halové pokračovanie. EDMANIA 2017 sľubuje kvalitný lineup, skvelú audiovizuálnu show, vynikajúcu atmosféru a to všetko na dvoch stagoch! V rozhovore sme vyspovedali talentovanú dvojicu, ktorá sa predstaví na EUROPA 2 stagi so špeciálnou show – Sick Individuals.

Read more

V piatok 8. decembra zažije EDMANIA už svoje tretie halové pokračovanie. EDMANIA 2017 sľubuje kvalitný lineup, skvelú audiovizuálnu show, vynikajúcu atmosféru a to všetko na dvoch stagoch! V rozhovore sme vyspovedali Ferrecka Dawna, ktorý sa ku nám opäť vracia.

Read more

V piatok 8. decembra zažije EDMANIA už svoje tretie halové pokračovanie. EDMANIA 2017 sľubuje kvalitný lineup, skvelú audiovizuálnu show, vynikajúcu atmosféru a to všetko na dvoch stagoch! V rozhovore sme vyspovedali dvojicu, ktorá sa predstaví na EUROPA 2 stagi – Lucas & Steve.

Read more

V piatok 8. decembra zažije EDMANIA už svoje tretie halové pokračovanie. EDMANIA 2017 sľubuje kvalitný lineup, skvelú audiovizuálnu show, vynikajúcu atmosféru a to všetko na dvoch stagoch! V rozhovore sme vyspovedali jediné trio, ktoré sa predstaví na EUROPA 2 stagi – Kris Kross Amsterdam.

Read more

V piatok 8. decembra zažije EDMANIA už svoje tretie halové pokračovanie. EDMANIA 2017 sľubuje kvalitný lineup, skvelú audiovizuálnu show, vynikajúcu atmosféru a to všetko na dvoch stagoch! V rozhovore sme vyspovedali dvojicu, ktorá sa predstaví na EUROPA 2 stagi – BASSJACKERS.

Read more

V piatok 8. decembra zažije EDMANIA už svoje tretie halové pokračovanie. EDMANIA 2017 sľubuje kvalitný lineup, skvelú audiovizuálnu show, vynikajúcu atmosféru a to všetko na dvoch stagoch! V rozhovore sme vyspovedali DJa, ktorý ako jediný bude na trance stagi predstavovať populárny ANJUNA SOUND – Sunny Lax zo susedného Maďarska.

Read more

V piatok 8. decembra zažije EDMANIA už svoje tretie halové pokračovanie. EDMANIA 2017 sľubuje kvalitný lineup, skvelú audiovizuálnu show, vynikajúcu atmosféru a to všetko na dvoch stagoch! V rozhovore sme vyspovedali mladý talent, ktorý sa predstaví na EUROPA 2 stagi – DANTE KLEIN.

Read more