12 dôvodov prečo ísť na festival EDMANIA OPEN AIR 2018

Share Button

Vybrali sme 12 hlavných dôvodov, prečo by si 22.-23. júna 2018 v Trenčíne nemal chýbať na festivale EDMANIA OPEN AIR 2018!1. SEXI SHUFFLERKY
Ešte nikdy sa nestalo, aby chýbali sexi shufflerky, na ktoré sa je radosť pozerať!

a… SHUFFLERI
Návštevníčky nežnejšieho pohlavia určite poteší pohľad na šikovných shufflerov!
V GOOD point zóne ťa v sobotu medzi 14:00 – 16:00 radi zaučia do tajov tohto tanca šikovní tanečníci zo SHUFFLE movement Žilina 🙂

2. NAJLEPŠIE NOCI SI NENAPLÁNUJEŠ
Dobre, tak trošku plánovať asi treba, ale v správnej chvíli sa treba nechať unášať davom…

 

3. UNDERGROUND
Najbohatší festivalový zahraničný lineup za posledné roky. Ako headliner sa predstaví slovinský matador UMEK, sekundovať mu bude Enrico Sangiuliano so svojím Drumcode soundom, Technasia nadelí kvalitný techhouse a ako prvý všetkých privíta Franky Rizardo a jeho Defected zvuk. Okrem zahraničných hviezd vás čaká domáca kvalita – exkluzívny jediný b2b set na letných festivaloch v podaní legiend Tokyho a Bossa. A tešia sa aj Drahosh & Elsy a ich fanúšikovia 😉

Drahosh & Elsy pozývajú na underground stage

Chlapci Drahosh a ELSY pripravili spolu so svojimi fanúšikmi takúto parádnu pozvánku 😍Tešia sa na vás všetkých počas svojho closing setu na undergroundovom stagi už v piatok 22. júna na EDMANIA OPEN AIR 2018 ☀️P.S: ak si chcete užiť undergroundový stage, odporúčame jednodňovú vstupenku za 35€ 👉 www.edmania.eu/vstupenky

Gepostet von EDMANIA am Mittwoch, 6. Juni 2018

4. PARTY FAMILY
Vraj najlepšie je, keď sa z tvojej rodiny stanú tvoji priatelia a keď sa z tvojich priateľov stane tvoja rodina – PARTY FAMILY! Každý má tú svoju, s ktorou si najviac užije party!

5. DIVNÉ INDIVÍDUÁ
Na žiadnej party nechýbajú divné indivíduá. Ty sa na nich môžeš aspoň zabaviť 😀

 

6. VODKA
Každý máme radi niečo iné, ale vodka je najuniverzálnejšia. A jej schopnosti presvedčiť aj tie najväčšie tanečné drevá, že im to na parkete pôjde, sú obrovské!

7. STANOVÉ MESTEČKO
Prvá víkendová EDMANIA so sebou prináša aj stanové mestečko. K nemu patrí kopec zážitkov, na ktoré budeš ešte dlho spomínať… ak dodržíš základné pravidlo:

8. KOLOTOČ
Áno, bude aj kolotoč!

9. CESTA DOMOV PO PARTY
Poznáš to iste dobre aj sám… Toto bude cesta, na ktorú nezabudneš (a možno aj hej… radšej)

10.DJSKÉ VÝKONY
Môžeš sa tešiť na parádne DJské výkony! Veríme, že lepšie ako tieto…

11. HYMNA
EDMANIA sa spojila s mladým, talentovaným producentom Dlugoshom, aby spoločne pripravili letnú festivalovú hymnu. Hymna dostala názov UNITED, pretože dokonale odráža filozofiu festivalu so srdcom, ktorý spoločne s DJmi, producentmi, vydavateľstvami, partnermi a v neposlednom rade fanúšikmi, bojuje za lepšie zajtrajšky elektronickej tanečnej hudby na Slovensku.

12. MORE THAN YOU KNOW NAŽIVO
To, čo tak dobre poznáš z rádia, máš jedinečnú možnosť počuť naživo od autorov Axwell /\ Ingrosso v Trenčíne už 22. júna!

 

AKO BONUS – LINEUP

EDMANIA OPEN AIR 2018 je síce len na začiatku festivalovej sezóny, ale je tým najväčším a najlepším, čo sa dá na Slovensku toto leto v rámci tanečnej hudby zažiť. Prinesie na Slovensko spolu viac ako 40 DJov – väčšinu zo zahraničia, ale nebudú chýbať ani české a slovenské hviezdy a hviezdičky.

Celý lineup aj s časmi vystúpení si môžeš preklikať tu: https://www.edmania.eu/lineup/

Aktuálne info sledujte na FACEBOOK EVENTe ► TU

PREDPREDAJ LÍSTKOV: www.edmania.eu/vstupenky

Share Button

Comments