4 najčastejšie otázky EDMANIA OPEN AIR 2018

Share Button

Vonku síce ešte zúri zima, ale všetci sme už v mysli naladení na leto. Nielen my v EDMANIA teame, ale aj vy, ktorí nás zasypávate zvedavými otázkami. Poďme si zodpovedať 4 najčastejšie.

1. STANOVÉ MESTEČKO

Vieme, že ste nároční a vaše pohodlie je pre nás na prvom mieste, preto pre vás priamo v areáli pripravujeme v spolupráci s TENT INN stanové mestečko so stanmi na prenájom. Dvojmiestny stan vybavený dvoma karimatkami a dvoma dekami bude na prenájom za 30€ na celý víkend. Počet stanov je LIMITOVANÝ, takže odporúčame dlho neváhať a zakúpiť si ho čo najskôr.

Alternatívou bude „voľné“ stanovanie v KEMPE na Ostrove. Pripravili sme pre vás 3 základné balíčky:
2 osoby + vlastný stan – 20€
2 osoby + auto osobné – 25€
2 osoby + karavan – 30€
Nemusíte sa báť, z kempu do areálu vás odvezie kyvadlovka.

Kempovanie je možné zakúpiť TU.

2. DJs a PROGRAM

9 z 10 sa pýta na to, kto bude kedy hrať a ktorý žáner bude v ktorý deň. Aby sme vám odpovedali, pridali sme na náš web novú sekciu, kde vidíte rozdelenie DJs podľa dní a aj stagov, na ktorých sa predstavia. Zhrnuté – mainstream EDM (bigroom) bude na mainstage po oba dni, undergroundu bude patriť druhý stage v piatok a v sobotu ho vystrieda trance.

A sľubujeme, že keď sa zrovna nebude hrať, aj tak budete mať, čo robiť. Pripravujeme pre vás zaujímavý program na sobotňajšie popoludnie, zábavné atrakcie, foto kútik, pohodlné posedenie… 🙂

3. VSTUPENKY

Aktuálne máme za sebou vypredané prvé vlny predpredaja a cena vstupenky je 54,99€ za oba dni. Cena dvojdňových vstupeniek:
1. Vlna 49.99€
2. Vlna 54,99€
3. Vlna 59,99€
4. Vlna 64,99€
Na mieste 69,99€

Na váš neutíchajúci dopyt púšťame do predaja aj obmedzený počet JEDNODŇOVÝCH VSTUPENIEK, ktorých cena bude 35€ v predpredaji (počas celej doby) a na mieste budú stáť 40€. Jednodňové vstupenky nie sú viazané na konkrétny deň. Môžete si vybrať sami, v ktorý deň vstupenku použijete.

4. ČO SA SMIE A ČO NIE?

Mnohí sa pýtate na zákazy, príkazy, vekové obmedzenia, čo sa smie a čo nie… Všetko toto a o mnoho viac sa dočítate v našom festivalovom poriadku, ktorý odporúčame prečítať.

Aktuálne info sledujte na našom Facebooku www.facebook.com/edmania.eu/ a našom webe www.edmania.eu

 

▌WEEKEND 22.-23.06.2018
▌EXPO CENTER TRENČÍN
▌EVENT http://bit.ly/EDMANIAOA2018
▌2 DAY TICKETS FOR EXCLUSIVE PRICE 54,99€ http://bit.ly/EOA18-2DAY-TICKET
▌2 days, 2 stages, 3 style = 1 price (54,99€)
▌Moments like these http://bit.ly/EOAmomentslikethese
▌Announced artists: Axwell Λ Ingrosso, Timmy Trumpet, MaRLo, UMEK, Ben Nicky, Jay Hardway, Jordan Suckley, Juicy M, Kura, Mark Villa, Maurice West, Salvatore Ganacci, Tony Junior, Exis, Mike Williams, Breath Carolina, Sam Feldt, Steve Allen, Standerwick, Andy Moor + more TBA

Share Button

Comments