Ako si maximálne užiť Edmaniu? Používajte Woov!

Share Button

Názov aplikácie Woov sa nápadne podobá podobnému citoslovcu pre údiv, čo samozrejme nie je náhoda. Woov vám má totiž pomôcť, aby ste si akýkoľvek festival, v našom prípade dokonca hneď ten najlepší – EDMANIA OPEN AIR, čo najviac užili. Ako vám v tom pomôže obyčajná aplikácia na mobil? Na to sa teraz pozrieme.


Stiahni si mobilnú aplikáciu WOOW

Vyznať sa v dejisku festivalu väčšinou nie je hračka. Mraky ľudí a stánkov, ale nikde zrovna ten, ktorý by ste potrebovali. Vďaka Woov dostanete kompletnú mapu celého areálu Edmanie. Ľahko tak trafíte aj k menším stage alebo ku stánkom s občerstvením. Ľahšie sa vám taktiež bude sledovať biely zajac, sprievodca našou témou Alice in Wonderland. Vďaka interaktívnej mape skrátka využijete všetky možnosti, aké festival ponúka.

Máte DJs, ktorých proste musíte stihnúť? Tak si ich jednoducho zaneste do svojho osobného rozvrhu dňa! Woov vám dá k dispozícii praktický rozvrh a kompletný program festivalu, z ktorého si zostavíte vlastný harmonogram. Vďaka tomu vám už nič neunikne.

Edmania však nie je iba o hudbe. Dôležitú rolu hrajú taktiež vaši kamaráti a celá komunita ľudí, čo sa zíde pod pódiom a aj na ňom. Vďaka možnosti prepojenia Woov so svojimi kamarátmi ľahko zistíte, kde zrovna sú a môžete im priamo z aplikácie napísať. Pretože to sa stačí len jeden krát otočiť a už sa kamarát zatúlal za tou vysokou blondínou alebo ešte pravdepodobnejšie k baru s drinkami. Ľahko tiež naviažete spojenie s novými známymi, ktorých za tie dva dni poznáte kopu.

V neposlednej rade pomôžete aj nám, pretože my potom na základe dát uvidíme, kde sa vám najviac páčilo. A budúci rok tak budeme môcť pozvať väčšie mená na trance stage alebo zaistiť ešte viac drinkov na naše bary. Prepojte sa spolu s Woov!


Stiahni si mobilnú aplikáciu WOOW

Share Button

Comments