BASSJACKERS V ROZHOVORE: MILUJEME SVOJICH FANÚŠIKOV

Share Button

V piatok 8. decembra zažije EDMANIA už svoje tretie halové pokračovanie. EDMANIA 2017 sľubuje kvalitný lineup, skvelú audiovizuálnu show, vynikajúcu atmosféru a to všetko na dvoch stagoch! V rozhovore sme vyspovedali dvojicu, ktorá sa predstaví na EUROPA 2 stagi – BASSJACKERS.


Ahojte chalani! Na Slovensko prichádzate po prvý raz. Tešíte sa?
Veľmi sa tešíme! Je vždy veľmi vzrušujúce ísť niekam po prvý raz. Nemôžeme sa dočkať!

Ako sa z vás stalo duo? Je za tým nejaký špeciálny príbeh?
Boli sme kamaráti už na strednej škole. Ja (Marlon) som sa venoval vo voľnom čase DJingu v miestnych kluboch a Ralph neustále tvoril tanečnú hudbu na svojom počítači. Raz som sa spýtal Ralpha či by nechcel niečo robiť spoločne, čo by som mohol potom hrať v kluboch.

Ste relatívne mladí a veľmi úspešní (spomeňme napríklad vystúpenie na hlavnom stagi Tomorrowlandu). Aký bol začiatok vašej kariéry? Bolo to náročné? Pomohol vám niekto?
Keď sme začínali, nikdy sme si nemysleli, že to dotiahneme tak ďaleko, ako dnes už sme. Robili sme muziku a hrávali sme len preto, že sme to naozaj radi robili. Takže sme tým trávili naozaj veľa času, ale nikdy sme nemali pocit, že by to bola práca alebo niečo náročné. Počas našej kariéry sme sa toho naučili veľa od viacerých DJov a producentov.

Máte nejaké idoly? Niekoho kto vás inšpiruje?
Moja starká! Najviac pozitívna osoba na celom svete. (Marlon – pozn. autora)

Kde hľadáte inšpiráciu pre vašu prácu?
Inšpirácia môže prísť naozaj zo všadiaľ. Počúvame kopec rôznej hudby – nielen tanečnú, ale napríklad aj rock či oldschool hiphop, čo býva dosť inšpirujúce.

Ako spolu pracujete? Máte určité dni pomedzi to všetko cestovanie, kedy sa stretnete v štúdiu a sústredíte sa na prácu?
Ralph pracuje v štúdiu, kým ja som na tour a hrám. Na cestách vždy testujem nové produkcie a keď sa vrátim domov, sadneme si do štúdia, kde k tomu dám svoj pohľad z DJskej perspektívy a doladíme posledné detaily spoločne.

Tešíme sa, že vás privítame v Trenčíne. Mohli by ste prezradiť, čo môžu vaši fanúšikovia očakávať od vášho vystúpenia?
Môžete očakávať hlavne veľa energickej BASSJACKERS hudby!

Máte nejaký odkaz pre svojich fanúšikov?
Ďakujeme, že počúvate našu muziku a chodíte na naše party, kde vytvárate úžasnú energiu! Milujeme vás!

Share Button

Comments