PRIPRAVILI SME SI PRE VÁS PREKVAPENIE

Share Button

Aktuálne pripravujeme svoju tretiu zimnú indoor edíciu, ale pre našich fanúšikov prinášame aj skvelé správy o termíne letnej edície.

EDMANIA 2017 sa uskutoční v piatok 8. decembra 2017 v halách EXPO CENTRA. Bude nasledovať úspešnú vypredanú edíciu EDMANIA 2016 a ešte úspešnejší open air, ktorého headlinerom bol kráľ žánru trance – Armin van Buuren. Pri zimnej edícii sa opäť vraciame ku konceptu dvoch rovnocenných stageov. Aj teraz bude jeden stage patriť trance a druhý mainstream EDM. Mená hostí EDMANIA zverejňujeme postupne na našom Facebooku (doteraz ohlásené mená: Andrew Rayel, Heatbeat, Nifra). Opäť sa môžete tešiť na skvelú audio-vizuálnu show, úžasnú atmosféru a skvelé hudobné výkony dvadsiatky DJov z celého sveta.

 

Lístky aktuálne v predaji na Partymenu.eu za cenu 24,99€.

 

Máme však pre vás aj špeciálna prekvapenie! Oznamujeme termín letnej edície, ktorá sa bude konať 22.-24. jún 2018. Po prvý raz sa teda uskutoční počas celého víkendu so všetkým, čo k pravému festivalu patrí. „Ideme do toho! Vypočuli sme ohlasy fanúšikov, ktorí od nás víkend už dávnejšie pýtali,“ povedal organizátor. Pridať sa k letnej udalosti môžete tu: http://bit.ly/EDMANIAOA2018.

 

 

EDMANIA 2017

Dátum: piatok 8.12.2017

Čas: 19:00 – 6:00

Miesto: EXPO Center Trenčín

Aktuálne info sledujte na FACEBOOK EVENTebit.ly/EDMANIA-2017

PREDPREDAJ LÍSTKOV:  bit.ly/EDMANIA-vstupenky

Share Button

Comments