Ako bude vyzerať Main Stage?

Share Button

Aj tento rok sme si na Edmanii pripravili jeden hlavný, dva žánrové a tajný stage a ich design bude v duchu našej témy Alice in Wonderland. V nasledujúcich riadkoch vám bližšie prezradíme, čo Vás čaká na main stage.

👉 Lineup 👈

Srdcom celého festivalu bude samozrejme hlavný stage, kde sa bude odohrávať všetko dôležité. Ani tí, čo chodia na Edmaniu každý rok, ho však hneď nespoznajú. Bude totiž vyzerať úplne inak než inokedy. Celý design je vedený v duchu témy festivalu – Alice in Wonderland. Všade bude dosť LED obrazoviek, takže sa nemusíte báť toho, že by ste nevideli. Nebudú chýbať ani lasery, svetlá a… viac vám toho neprezradíme, aby ste sa mali na čo tešiť.

Čo už sme vám však prezradili, je line-up DJs. Tak sa teraz poďme navnadiť na headlinerov. Vybrať hlavnú hviezdu nie je jednoduché, ale medzi tých, na ktorých sa najviac tešíte, určite patrí W&W. Willem van Hanegem a Ward van der Harst sa spojili už v roku 2007. Ani za 12 rokov sa ich „vzťah“ nerozpadol a oni stále tvoria tie najlepšie tracky. To dokazuje ako ich starší album Impact tak aj najnovší song Repeat After Me.

Ďalej v piatok vystúpia napríklad tiež Ummet Ozcan, nemecký hudobník a producent, autor známeho hitu The Hum. Zabudnúť však nesmieme ani na Moksi, ktorí vás roztancujú svojimi trackmi inšpirovanými neskorými deväťdesiatkami. Nebude chýbať ani Dj EKG, Dlugosh alebo TiGi.

V sobotu svoju show spustí Afrojack. Ten už niekoľko rokov potvrdzuje, že Holandsko je skrátka kráľovstvo EDM. Už v roku 2011 sa dostal medzi desiatku najlepších DJov v rebríčku DJ Mag a svoje miesto si tam drží dodnes. Z Holandska pochádza aj Sunnery James & Ryan Marciano. Tí vás prevedú žánrom electro house. Hudbu trocha pritvrdí Coone, ortodoxný zástupca hardstyle. Poriadne vás roztancuje taktiež Bruno Martini, DJ EMTYDEE a kopa ďalších. Tak nasledujte bieleho zajaca, ktorý 21. 6. doskáče do Expo centra v Trenčíne! Tešíte sa?

👉 Lineup 👈

Share Button

Comments