#EOA19: PRESPITE U NÁS!

Share Button

S blížiacim sa termínom EDMANIA OPEN AIR 2019 sa čoraz častejšie aj vy pýtate na možnosti ubytovania priamo u nás či v Trenčíne. Pripravili sme pre vás prehľad všetkých aktuálne dostupných možností ubytovania. Naozaj odporúčame kupovať, rezervovať a riešiť „ubytko“ čo najskôr, pretože zo skúseností z minulého roka vieme, ako ľahko sa môžu kapacity naplniť…

Všetky aktuálne možnosti ubytovania nájdete na stránke
Ubytujte sa u nás

PRIAMO V AREÁLI FESTIVALU

TENT INN STANOVÉ MESTEČKO
Vieme, že ste nároční a vaše pohodlie je pre nás na prvom mieste, preto pre vás priamo v areáli pripravujeme v spolupráci s TENT INN stanové mestečko so stanmi na prenájom. Dvojmiestny stan bude na prenájom za 30€ na celý víkend. Deky a karimatky bude možné zapožičať na mieste za poplatok avšak po odovzdaní zapožičaných predmetov bude poplatok vrátený v plnej výške. K dispozícií sú aj špeciálne stany s novou technológiou Black&Fresh za 50€. Vďaka konceptu „Black“ môžete v stane spať dlhšie ako v bežnom stane, nakoľko stan zvonka odráža slnečné lúče a zvnútra udržiava 99% tmu aj počas dňa. Koncept „Fresh“ zase znižuje teplotu v stane a vo vnútri stanu môže prúdiť vzduch. Pre deky a karimatky sú tie isté podmienky ako pri predošlých stanoch.

Novinkou roku 2019 sú stany XL určené pre 3 osoby v cene 45 €. Prípadne ak chcete mať viac pohodlia, môžete si tento stan prenajať pre 2 osoby tiež v cene 45 €. Taktiež sú v ponuke nafukovacie postele tzv. Airbed v cene 14 € pre 2 osoby.

Počet stanov je LIMITOVANÝ.

Zakúpite na https://www.partymenu.eu/eoa19

STANOVANIE V HALE
Ponúkame STANOVANIE V HALE. Hala sa nachádza priamo v areáli EXPO centra, takže ste priamo v dejisku festivalu. V hale je možné postaviť si vlastný stan (prosím, berte ohľad na to, že ho nie je možné kotviť), nafúknuť si nafukovací matrac alebo roztiahnuť len karimatku. Je to len na vás. Pre dve osoby za 25€ alebo pre tri osoby za 37,50€.

Zakúpite na https://www.partymenu.eu/eoa19

V MESTE TRENČÍN

KEMP OSTROV
Ak máte záujem o stanovanie mimo festivalového areálu, máme pre vás k dispozícii priestory v KEMPE na Ostrove. Pripravili sme pre vás 2 základné balíčky:

2 osoby s vlastným stanom – 20€
2 – 4 osoby s karavanom – 50€

Novinkou oproti minulému roku sú malé chatky pre viacero osôb. Dve osoby si ju môžu prenajať za 50€ na víkend a najväčšia chatka pre 6 osôb je dostupná za 120€. Tiež je možné si prenajať len jednu posteľ v zdieľanej chatke za 30€.

Nemusíte sa báť o dopravu, z kempu na Ostrove vás do areálu festivalu odvezie kyvadlovka.

Zakúpite na https://www.partymenu.eu/eoa19

 

ŠKOLSKÝ INTERNÁT ŠPORTOVÉHO GYMNÁZIA
Internát sa nachádza 2km od centra mesta a 4km od priestorov festivalu. Ubytovanie je poskytované formou 5-lôžkových buniek (2-lôžková + 3-lôžková izba) a každá bunka má sociálne zariadenie. Ceny sa pohybujú okolo 9-11€ osoba/noc. Check-in je možný najskôr v piatok o 17:00 a check-out najneskôr v nedeľu o 10:00.

Rezervácie: p. Michaela Šišovská, Tel.:  032/ 651 08 13, E-mail: michaela.sisovska@sgtn.tsk.sk

Adresa: Staničná 351/6, Trenčín – Zlatovce

PENZIÓN SVORAD
Nefajčiarsky penzión Svorad sa nachádza v centre mesta a 2 km od festivalu EDMANIA. Ubytovanie je poskytované formou 1-,2-,3- a 4-lôžkových izieb a všetky izby sú vybavené hygienickým zariadením a sprchou. Ceny sa pohybujú od 20-25€ osoba/noc. Ceny závisia od vybavenosti izieb.

Kontakt: Penzión Svorad 032 / 7430 332 a +421 910 930 332 svorad@svorad-trencin.sk
Webstránka: https://svorad-trencin.sk/sk/rezervacie/

Adresa: Palackého 4, Trenčín

Share Button

Comments