Kde sa ubytovať na EDMANIA OPEN AIR?

Share Button

Premýšľate, kam zložiť hlavu behom nášho festivalu? Samozrejme, je možné ísť 48 hodín nonstop, ale väčšina ľudí si radšej aspoň pár hodín odpočinie. Preto sme pre vás pripravili hneď niekoľko možností ubytovania. Pozrite sa, čo vám bude najviac vyhovovať.

Kemp Ostrov

Pokiaľ chcete mať svoj pokoj, aj keď festival v noci ešte pobeží, zvoľte ubytovanie v tomto príjemnom kempe. Ubytujete sa tu rovno na 2 noci. Vaše bývanie sa bude nachádzať 2 kilometre od Expo Centra, kde sa festival koná. Pešo samozrejme chodiť nemusíte, medzi Expom a kempom bude v pravidelných intervaloch jazdiť minibus, ktorý vás pohodlne dovezie. Ostrieľaní cestovatelia si môžu priviesť svoj vlastný stan alebo karavan. Ostatní nájdu pohodlie v chatke pre 2, 4 alebo rovno 6 osôb. Do chatky samozrejme dostanete vlastnú posteľnú bielizeň.  Spoločné sociálne zariadenie je udržované niekoľkokrát denne. Nechýba ani elektrina a spoločenská miestnosť s televíziou. Viac sa o cenách a možnostiach ubytovania dozviete tu.

Stan v hale v Expo centre

Chcete byť priamo v dejisku festivalu? Tak to určite využite možnosť rozložiť svoj stan v hlavnej hale v Expo centre. Stan nebude treba kotviť, pod strechou vás žiadny vietor či škaredé počasie nezastihne. Toto ubytovanie je vhodné hlavne pre návštevníkov, ktorí vedia, že chcú tancovať až do konca programu v noci. Behom nej sa tu totiž moc nevyspíte. Cena je priaznivá, vlastný stan pre 2 osoby na 2 noci vás vyjde 25 EUR, pre 3 osoby  37,5 EUR. Kto by odolal? Miesto na svoj stan objednáte tu.

Internát športového gymnázia

Chcete si zaspomínať na študentské roky? Internát sa nachádza  4 kilometre od Expo centra a približne 2km od centra mesta. Ubytujete sa v bunkách s 5 lôžkami (dve a tri lôžkové izby), ktoré majú vlastné sociálne zariadenie. Check-in bude možný od piatku od 17:00, v nedeľu bude stačiť opustiť izbu do 10:00. Počítajte s cenou okolo 11 EUR na osobu za noc. Kontaktné údaje na správcu internátu nájdete tu.

Penzión Svorad

Prišli vám zatiaľ všetky varianty až moc punkové? Koniec koncov sme na EDM festivale, takže tu máme aj ponuku veľmi pohodlného ubytovania. Penzión Svorad sa nachádza v centre mesta, do Expo centra to budete mať nejaké 2 kilometre. K dispozícii sú izby  1 – 4 lôžkové, všetky majú vlastné sociálne zariadenie. Ceny sa pohybujú okolo 20 EUR za noc, záleží na vybavení vašej izby. Možnosti rezervácie penziónu nájdete tu.

 

Share Button

Comments