Najlepšia festivalová VIP akú na Slovensku môžete zažiť

Share Button

Tento rok máme veľa noviniek a jedna z nich je VIP zóna. V článku sa dočítate nie len o tom, aké VIP lístky ponúkame, ale aj to, prečo je to najlepšia VIP.

👉 VIP vstupenky môžete zakúpiť TU 👈

 

Chcete si užiť festival s nadštandardnou starostlivosťou? Tak presne pre vás sme pripravili špeciálnu VIP zónu, kde si užijete skvelý komfort. Naviac sa dostanete priamo do centra diania festivalu. Dáte si drinky zdarma, budete mať špeciálnu terasu s exkluzívnym výhľadom na stage, kde vás budú obsluhovať hostesky a mnoho ďalšieho! Čo všetko vás ako VIP čaká?

Máme dva druhy vstupeniek. Nechceme sa nejako pýšiť, ale naša VIP zóna bude vybavená tak, že môžu ostatné festivaly len závidieť. Vo variante Standard tak dostanete vstup na špeciálnu terasu so skvelým výhľadom na hlavný stage. Bude tam dosť miesta na tancovanie, nemusíte sa s nikým mačkať, a o to viac si hudbu užijete. Tešte sa tiež na 20 drinkov zdarma. Nezáleží na tom, či v sebe budú mať alkohol alebo nie, na bare vám nalejú skrátka čokoľvek. A nebude to len tak obyčajný bar. Na terase ho budete mať o dosť lepšie zásobený, kde vás budú čakať špeciálne drinky i kopa nápojov, ktoré inde na festivale nezoženiete.

Obsluha naviac funguje aj na terase, zo stage nebudete musieť spustiť pohľad ani na minútu. Teda pokiaľ sa vám už z vypitého pitia nebude chcieť na záchody, ktoré sú pre VIP keramické. Človeku sa síce po TOI TOI určite zacnie, ale behom festivalu túto možnosť určite oceníte. Keď sa vrátite ku stolu, bude na vás čakať hosteska, aby vás obslúžila. Takto si skrátka žijú králi.

 

 

Ďalšia dobrá vec je taktiež špeciálny vchod pre VIP, nebude teda nutné pri vstupe čakať dlhú frontu. V neposlednej rade si tiež budete môcť vyskúšať otváranie šampanského pomocou metódy sabrage.

Cena VIP je 129 EUR za vstupenku. To sa zdá dosť, ale poďte počítať s nami. Koľko by ste tak utratili za 20 drinkov, ktoré tu máte v cene? Dajme tomu 50 EUR. A 129 – 50 = 79 EUR. A to už oproti bežnej vstupenke taký rozdiel nie je. Poriadny luxus si môže dopriať každý!

Chcete si užiť VIP v skupine? Potom sme pre vás pripravili exkluzívny balíček. VIP platinum obsahuje šesť vstupeniek, ku ktorým budete mať rezervovaný aj šesťmiestny stôl s tým najlepším výhľadom na terase. Všetky vyššie zmienené výhody vrátane 20 drinkov v cene vstupenky sú samozrejmosťou! K vášmu stolu naviac dostanete aj 2× bottle servis. Náleží vám tiež prednostný výber alkoholu vo VIP bare, takže sa na vás vždy dostane s tým najlepším pitím.

Cena celého balíčku je 900 EUR. Pokiaľ teda k sebe zoženiete päť ďalších nadšencov, rozhodne sa vyplatí si VIP platinum zaobstarať. Toľko luxusu ste na festivalu ešte nikdy nezažili. Užijete si Edmania open air ako nikdy predtým!

👉 VIP vstupenky môžete zakúpiť TU 👈

 

Share Button

Comments