Veselé a farebné Vianoce s EDMANIA 🎁 🎄

Share Button

Vonku zúri zimné počasie ❄️, ktoré nám všetkým pripomína, že sa blíži čas Vianoc. 🎄 Čas, kedy všetci aspoň na malú chvíľu spomalíme. Čas, kedy obdarúvame svojich blízkych.My v EDMANIA Vám radi pomôžeme s darčekom pre každého, kto má rád tanečnú hudbu. Pripravili sme špeciálne balíčky, v ktorých nájdete dizajnovú vstupenku, jeden pár ponožiek v letných farbách, dva náramky s #EOA19 lookom a nálepky s aktuálnym vizuálom. Balíček kúpite za 54,99€ na našom webe. Keď tak urobíte do 18.12.2018, sľubujeme, že ho vyexpedujeme tak, aby prišiel ešte pred Vianocami.

Zrekapitulujme si, že na EDMANIA OPEN AIR 2019 sa predstavia až tri dvojice. Legendárne duo Cosmic Gate ovládne trance stage. Vrátia sa ku nám aj Ben Gold & Omnia pod svojim aliasom The Future Code. Ako prvých sme pre main stage oznámili dvojicu Sunnery James & Ryan Marciano.

Rozhodli sme sa tiež, že aj my trošku zvoľníme a spomalíme. Preto ďalšie mená, ktoré oznámime pribudnú s najvyššou pravdepodobnosťou až po Novom roku. Zároveň máme pre vás zákulisnú info. Cenu lístka podržíme na hranici 49,99€ až do konca roka, aby ste si mohli kúpiť najlacnejšie vstupenky aj sami, keby vám ich Ježiško nepriniesol pod stromček. Najneskôr po Novom roku však vstupenky zdražejú na 54,99€.

 

Share Button

Comments