Warmup EDMANIA na Trenčianskom hrade!

Share Button

Viete, že to až do 21. 6. bez EDM proste nevydržíte? Tak presne pre vás sme pripravili špeciálnu warmup. Bude sa konať na Trenčianskom hrade 31. 5. od 16:00! Vstupeniek je iba 200 kusov, takže nie je dobrý nápad otáľať…

Po minuloročnom úspechu sme sa rozhodli znovu usporiadať komornejšiu akciu, kde sa spoločne naladíme na EDMANIA Open air. Svojimi trackmi vás roztancuje DJ EKG, Reorder a Dlugosh. Posledný menovaný nám rovnako ako minulý rok zložil hymnu celého festivalu a možno tam aj nechá kúsok zaznieť. DJ EKG nie je asi treba predstavovať, v súčasnej dobe patrí medzi najväčšie hviezdy slovenskej scény. ReOrder je zas vyznávačom trance music, celé popoludnie teda bude príjemne rozmanité.

Akcia začína o 16:00 a mala by trvať približne do 20:00. Tak si nezabudnite do diárov poznamenať 31. 5. Trenčiansky hrad – warmup EDMANIA. Pretože túto párty by bola škoda zmeškať. Zvlášť keď už sa ponesie v duchu festivalovej témy – Alice in Wonderland. A naozaj rozhodnutie neodkladajte, 200 lístkov nie je zrovna veľa. Tešíme sa na vás!

Vstupenky zakúpite tu: https://www.partymenu.eu/edmania-na-hrade
Event: https://www.facebook.com/events/1065763183615559/

Share Button

Comments