Prečo má Edmania tému Alice in Wonderland?

Share Button

Prečo sa Edmania rozhodla ísť cestou tematického festivalu, keď to v minulých rokoch tak nebolo?

Pretože my na vás myslíme a chceme, aby ste si odniesli čo najlepší zážitok. A čo si ľudia najviac pamätajú? Áno, príbehy. Sledujeme ich vo filmoch, čítame ich v knihách, celý náš život je v podstate len sled malých a veľkých príbehov. A my sme sa rozhodli umožniť vám jeden taký veľký príbeh prežiť na našom festivale. Vydajte sa s Edmaniou, Alicou a bielym zajacom do ríše divov a EDM!

Celý festival bude špeciálne vyzdobený, našu tému uvidíte už pri vchode a neopustí vás po celý víkend. Teda dobre, záchody na špeciálne levitujúce misy prerábať nebudeme. Možno o rok. Inak vás špecifický svet z pera Lewisa Carolla bude sprevádzať na každom kroku. Preto bude len vítané, keď dorazíte v tematickom kostýme. Behom soboty sú naviac naplánované celodenné aktivity, do ktorých sa budete môcť zapojiť.

Našim cieľom je vtiahnuť vás počas festivalu do ríše divov, v ktorom budete žasnúť. Ako tomu hovoríme – bude to vlastne Disneyland pre veľké deti, ktoré majú radi párty v rytme EDM. Dúfame, že si odnesiete zážitok, na ktorý budete ešte dlho spomínať. Tak neváhajte a kúpte si lístky, 21. jún sa už blíži! Tešíme sa na vás s Alicou, Bielym zajacom, Klobučníkom a Škľabkou!

Share Button

Comments