THESE ARE THE MOMENTS

Share Button

Unikátna slovensko-americká spolupráca! Slovenský producent Dlugosh predstaví na našom najväčšom EDM festivale jedinečný audiovizuálny projekt!

Najväčší slovenský festival elektronickej hudby EDMANIA už onedlho zverejní oficiálnu hymnu tohto ročníka, ktorú má na svedomí mladý slovenský producent a DJ – Dlugosh! My sme sa ho priamo na celý proces opýtali. Ponúkame Vám exkluzívny náhľad za oponu celého projektu, ktorý má bezpochyby potenciál stať sa hymnou nielen festivalu, ale aj leta 2019!

,,Prípravy začali už v januári tohto roka, kedy som vytvoril prvú verziu skladby s demo vokálom. Odvtedy sme prešli kus cesty. Je to asi najväčší projekt, na ktorom som v živote pracoval, pretože zahŕňa spoluprácu so speváčkou z LA (Los Angeles) a veľký tím ľudí, ktorí pracujú na videoklipe, PR a samozrejme na samotnej premiére počas festivalu. Nesmierne sa z tohto projektu teším. Vyvoláva vo mne extrémne pozitívnu energiu. Je to univerzálny song, ktorý sa podľa môjho názoru hodí nielen na mainstage a festivaly, ale aj do auta či rádia.”

Spomenul si speváčku z LA, vieš nám povedať, o koho ide a ako si sa k takejto spolupráci vôbec dopracoval?
,,Speváčka sa volá Elle Vee. Nesmierne talentovaná baba, ktorej song “Identity” ste mohli počuť aj napríklad v ukážke na európsku edíciu festivalu Ultra Music Festival. Sledujem ju už dosť dlho a vždy som s ňou chcel spolupracovať. Práve preto bola ona hneď prvá na zozname ľudí, ktorých som na tento projekt chcel pôvodne kontaktovať. Má obrovský rozsah a krásnu farbu hlasu nielen v nízkych polohách, ale aj vo výškach. Takže po mojom doporučení, manažment festivalu kontaktoval jej manažéra, predstavili sme im celkový projekt a skladbu, ktorá sa im okamžite zapáčila a bolo to dohodnuté.”

 

 

Nevieme sa už dočkať! Vieš nám prezradiť aj nejaký konkrétny dátum, kedy môžeme túto skladbu očakávať?
,,Release date je naplánovaný na druhý májový víkend. Dovtedy určite sledujte moje sociálne siete, pretože sa tam môže objaviť nenápadná ukážka ;). Taktiež vám chceme priblížiť samotné natáčanie videoklipu, ktorý bude totálne špeciálny a o niekoľko levelov vyššie ako moje predošlé vizuály. Bude mať v sebe skryté spojenie s festivalom a s “momentmi, na ktoré človek len tak nezabudne”. S mojim tímom sme si to vzali na starosť a už niekoľko týždňov pracujeme na každom detaile, hereckom obsadení, komparze, lokalitách a technických detailoch.  Preto sme sa s vedením festivalu dohodli na tom, že sa cez ich profil postarám o Instagram takeover a prevediem vás natáčaním. Takže nezabudnite sledovať aj Instagram EDMANIE!”

Slovenský festival svetových rozmerov si zaslúži aj kvalitnú reprezentatívnu hymnu svetového formátu. EDM hudba má na Slovensku určite budúcnosť. Hlavne aj vďaka kvalitným eventom, ako je EDMANIA a umelcom, ako je Dlugosh!

Socials:
Elle Vee
https://www.facebook.com/ELLEVEEofficial/
https://www.instagram.com/elleveemusik/

Dlugosh
https://www.instagram.com/dlugoshmusic/
https://www.youtube.com/user/dlugosm5
https://www.facebook.com/dlugosh.official/

Share Button

Comments