VŠETKO, ČO POTREBUJEŠ NA (S)POKOJNÉ PREŽITIE FESTIVALU

Share Button

EDMANIA svoje brány otvorí už po šiesty raz, ale premiérovo to bude na celý víkend. Na trenčianskom EXPO CENTRE bude milovníkov tanečnej hudby vítať počas víkendu 22.-23. júna 2018. Organizátori prinášajú timetable a všetky informácie, ktoré počas tohto víkendu pod holým nebom budete potrebovať.

AREÁL

Od štartu nás delí už len naozaj malá chvíľa a my usilovne pracujeme, aby sme vám priniesli jedinečný audiovizuálny zážitok, ktorý umocníme vhodne pripraveným a vybaveným prostredím. Areál pre vás otvoríme 22. júna 2018 o 17:00. V areáli sa bude nachádzať úschovňa so skrinkami LOCKINN, bankomat, požičovňa power bánk a iné vychytávky. Veľmi dôležitou súčasťou areálu bude veľkokapacitný ChillVill, kde si budete môcť posedieť, oddýchnuť, vypiť zelený čaj, prípadne si len vychutnať vynikajúci výhľad priamo na tanečný parket a stage. Špecialitou bude stage, ktorý pripraví jednotka na Slovensku – MINISTRY RENTAL podľa požiadaviek Axwell & Ingrosso a ešte trošku ho obohatí svojím know-how. Pripravujeme pre vás všestrannú gastro zónu prekrytú stanom s množstvom priestoru na sedenie. Lákadlom určite bude časť zvaná „GOOD POINT zóna„, kde sa budete môcť zabávať na kolotoči či si vytlačiť fotku z festivalu na pamiatku. V Good Pointe sa nachádza aj jediné miesto, kde fajčiari nájdu nové zásoby nikotínu. Nebude chýbať ani obchod s merchandise, kde nájdete úplne fresh kolekciu, ktorú sme pripravili v spolupráci s Lazgashop.sk. Vedľa stánku s merchom nájdete aj úschovňu so skrinkami, kde si môžete uložiť cennosti. Zároveň premiérovo prinášame požičovňu power bánk (platí sa vratná záloha), ktorá poteší všetkých používateľov rýchlo sa vybíjajúcich smartfónov.

Na záver vybavenosti malé upozornenie – v areáli bude možné platiť v hotovosti (EUR), budú k dispozícii aj terminály. Bude k dispozícii bankomat.

 

DOPRAVA A PARKOVANIE

Dostali ste sa do Trenčína a ste na autobusovej alebo železničnej stanici?
Tu sa už o vás postaráme my – s našou kyvadlovou dopravou, ktorá vás v čase od 18.00 do 22.00 každú polhodinu bezproblémovo dovezie pred brány EXPO CENTRA. Ráno bude kyvadlová doprava taktiež premávať smerom na železničnú stanicu v čase od 04:00 do 06:30 (rovnako každú polhodinu). Bus bude označený plagátom a bude stáť pred hlavnou budovou železničnej stanice, odkiaľ odchádzajú diaľkové busy.

Ulica K výstavisku bude uzavretá pre širokú verejnosť, prístup tam budú mať iba majitelia voucherov na stanovanie v TENT INN. Všetkých ostatných žiadame, aby využili záchytné parkoviská pri Krytej plavárni a na ul. Mládežnícka, odkiaľ bude taktiež premávať kyvadlová doprava.

Ak stanujete v Kempe na Ostrove alebo na Intráku, odporúčame prejsť pešo ku Krytej plavárni a odtiaľ sa nechať zviezť kyvadlovou dopravou až na EXPO.

Taktiež odporúčame využívať autá partnerskej TAXI služby, ktorá vás v Trenčíne vozí za 4€. V prípade potreby volajte +421911677999.

 

UBYTOVANIE V TRENČÍNE

V tejto chvíli k nám prichádzajú informácie o relatívne plných kapacitách ubytovaní, ale pre aktuálne info a možnosť ubytovania sledujte stránku www.booking.com. V areáli festivalu nie je povolené kempovať. Pripravené sú 2 stanové mestečká – Kemp na Ostrove aj s vlastným stanovaním a hotelové stanové mestečko TENT INN priamo pri areáli festivalu, dostupné je aj ubytovanie na internáte a stanovanie vo vlastnom stane v hale. Viac info o našej aktuálnej ponuke nájdete na https://www.partymenu.eu/edmania18-oa

STANOVÉ MESTEČKÁ A INTERNÁT

Na internáte sa môžete ubytovať v piatok 22.6.2018 od 12tej hodiny a bude potrebné ho opustiť v nedeľu 24.6.2018 do 14tej hodiny. V stanovom mestečku TENT INN je možné sa ubytovať od piatka 22.6.2018 12:00 a zotrvať v ňom do nedele 24.6.2018 12:00. V stanovom mestečku na Ostrove je možné sa ubytovávať už v piatok 22.6.2018 od 8:00 a zostať v ňom do nedele 24.6.2018 20:00. Stanovanie v halách bude možné od piatka 22.6.2018 12:00 a odísť bude treba najneskôr v nedeľu 24.6.2018 12:00. V stanových mestečkách je zakázané fajčiť (inde ako na vyhradených miestach), zakladať oheň, gril a pod. Je povolené vnášať jedlo a pitie pre osobnú spotrebu v rozumných množstvách. Vždy sa najprv choďte ubytovať a až potom na festival. Pre viac info k pravidlám, čítajte prosím festivalový poriadok.

VSTUPENKY

Lístky je možné zakúpiť prostredníctvom Ticketportal.sk a  www.edmania.eu. Budeme radi, ak si vstupenky vytlačíte, na vstupe to napomôže rýchlejšiemu odbaveniu. Vstup je opakovaný. Jednodňové vstupenky je možné využiť ktorýkoľvek deň si vyberiete – použitie podľa festivalových pravidiel. Vouchery zakúpené prostredníctvom FESTICKET budú zamieňané na akreditáciách od piatka 22.6.2018 16:00. Benefitové vstupenky budú taktiež vydávané na akreditáciách.

Kapacita je OBMEDZENÁ.

IDENTIFIKÁCIA & VSTUPNÉ

Pri vstupe prebieha kontrola identifikácie návštevníka festivalu. Náhodné kontroly identifikácie prebiehajú počas trvania festivalu v celom areáli. Každý návštevník dostane po predložení PLATNEJ vstupenky alebo zaplatení vstupného náramok – identifikáciu návštevníka, ktorý mu bude založený na zápästie. Identifikáciou je potrebné sa preukázať pri vstupe na festival i pri vyzvaní bezpečnostnou alebo usporiadateľskou službou v jeho priestoroch. Identifikáciu považujte za ceninu, pri strate nie je opätovný vstup umožnený, nová vydaná nebude. Návštevníci bez náramku budú vyvedení z areálu, preto vo vlastnom záujme svoje náramky neposkytujte iným osobám. Za stratu, poškodenie, prípadne krádež identifikácie, resp. návratky je zodpovedný návštevník. Cena vstupného na mieste je 69,99€.

ZÁKAZY

Je prísne zakázané vnášať do priestoru konania festivalu sklenené nádoby a fľaše, pyrotechnické predmety, otvorený oheň, zbrane, predmety ohrozujúce bezpečnosť, akékoľvek drogy alebo vlastné nápoje či jedlo. Pri vstupe do areálu bude každý návštevník podrobený kontrole. Viac info vo festivalovom poriadku.

ZDRAVIE

Vaše zdravie, bezpečnosť a komfort sú pre nás vždy na prvom mieste. V areáli festivalu budú záchranári, ktorí vám pomôžu vyriešiť vaše zdravotné problémy. INFO PRE DIABETIKOV: u záchrannej služby bude možné uskladniť inzulín v chladničke! Všetkých vás žiadame, aby ste dbali na svoje zdravie napríklad aj dostatočným pitným režimom a klobúkmi v horúčavách.

KOMPLETNÝ TIMETABLE

SOCIALS

Všetko dôležité nájdete u nás na https://www.facebook.com/edmania.eu/ a https://www.instagram.com/edmania.eu/. Ak budete postovať, používajte pri tom prosím hashtag #EOA18.

P.S: v GOOD point zóne bude tlač fotiek z festivalu. Pre vytlačenie fotky potrebujete: verejný profil na Instagrame a použitie 3 magických hashtagov: #goodpoint #festivalsosrdcom #eoa18

EDMANIA OPEN AIR 2018

Dátum: víkend 22.-23.6.2018
Miesto: EXPO Center Trenčín

► Headlineri: AXWELL Λ INGROSSO, TIMMY TRUMPET, MARLO, UMEK
► Oznámení DJs (abecedné poradenie): ANDY MOOR, BEN NICKY, BREATHE CAROLINA, DAVEY ASPREY, DAVID GRAVELL, DJ EKG, DRAHOSH B2B ELSY, ENRICO SANGIULIANO, ESTIVA, EXIS, FRANKY RIZARDO, JAY HARDWAY, JORDAN SUCKLEY, JUICY M, KURA, LUCCA, LUIGI DI MARE, LUKENZA, MANENE, MARK VILLA, MARTIN FROST, MAURICE WEST, MIKE WILLIAMS, NFIX & CANDICE, NIFRA, PROGGYBOY, RANK 1, SALVATORE GANACCI, SAM FELDT, SASHA VEE, SOUL MIRROR, STANDERWICK, STEVE ALLEN, TECHNASIA, THE HIM, THIN & THICK, TOFFY, TOKY B2B BOSS, TONY JUNIOR

Aktuálne info sledujte na FACEBOOK EVENTehttps://www.facebook.com

PREDPREDAJ LÍSTKOV: https://www.edmania.eu/vstupenky/

TEASER

EDMANIA OPEN AIR 2018 TEASER

🇸🇰️ Staň sa súčasťou slovenskej tanečnej revolúcie! Prvý letný víkend bude patriť EDMANIA OPEN AIR 2018 ☀️. Všetci milovníci elektronickej hudby budú cestovať do Trenčína z rôznych kútov Slovenska a iných krajín, aby spoločne vytvorili úžasnú atmosféru festivalu pod holým nebom. ❤️ 4 headlineri (@Axwell Λ Ingrosso, Timmy Trumpet, MaRLo, UMEK), 40 DJs z celého sveta 🌍 (Enrico Sangiuliano, Franky Rizardo, DJ Juicy M, Mike Williams, Ben Nicky, Jordan Suckley, DJ EKGa mnoho iných), 2 dni, 2 stage, 3 prúdy tanečnej hudby 😍…A ty tam proste nesmieš chýbať! Bude to legen.. wait for it… dary! 😎Označ v komentári parťáka, s ktorým ideš a napíš odkiaľ sa chystáte 🤔🎟️ http://bit.ly/EOA18tickets (2dňový lístok za 54,99€ / 1dňový lístok za 35€ v predpredaji)ℹ️ http://bit.ly/EOA18questions🇬🇧️ Join our Slovak dance music revolution!First Summer weekend will belong to EDMANIA OPEN AIR 2018 ☀️. All EDM lovers will travell to Trenčín from different parts of Slovakia and neighbour countries to create amazing atmosphere of an open air festival. ❤️4 headliners (Axwell Λ Ingrosso, @Timmy Trumpet,MaRLo, UMEK), 40 DJs from around the world 🌍 (Enrico Sangiuliano, Franky Rizardo, DJ Juicy M, Mike Williams, Ben Nicky, Jordan Suckley, DJ EKG and many more), 2 days, 2 stages, 3 styles 😍…And you don't want to miss this! It's gonna be legen.. wait for it… dary! 😎Tag a friend in comment who is going with you and tell us from where are you coming 🤔🎟️ http://bit.ly/EOA18tickets (2day ticket for 54,99€ / 1day ticket for 35€ in presale)ℹ️ http://bit.ly/EOA18questions

Gepostet von EDMANIA am Sonntag, 29. April 2018

 

HYMNA

 

Share Button

Comments