Zjedz ma! Vypi ma!

Share Button

Edmania sa nezadržateľne blíži. Okrem potreby skvelej hudby, samozrejme nezabúdame ani na dostatok jedla a pitia. Preto sme pre vás pripravili množstvo variant, ako sa dobre nasýtiť a zároveň neostať smädný. Poďme si ich jednotlivo predstaviť.

Začneme s jedlom. Z Bratislavy príde skvelý FoodStock, u ktorého si pochutnáte na špeciálnych jedlách. Akých? Najlepšie to vystihuje ich vlastný popis – „Chrumkavé japonské pirôžky s teriyaki omáčkou s dotykom hľuzovky.“ Pokiaľ pre vás toto znie až príliš exoticky, je možné zvoliť klasickejšiu stravu, ktorú ponúka napríklad bistro JEDZTE. V ich pokrmoch sú vždy kvalitné a čerstvé suroviny, ktoré sú dobre pripravené, aby naplnili váš žalúdok. Máte chuť na niečo viac nóbl? Potom tu pre vás bude zážitková kuchyňa U Suseda. Tu nájdete flambované špeciality rovno zo špeciálneho grillu. A pokiaľ vydržia takéto teplo, budú kuchári pracujúci pri ňom, skutoční hrdinovia. Ale to jedlo znie naozaj lákavo, že?

A ako budete dopĺňať tekutiny? Zvoliť môžete hneď niekoľko možností. Prvá je kvalitné víno od Vinum Aureum. Ide o pomerne nové vinárstvo, ktoré víno pripravuje z hrozien z malokarpatského regiónu. Alebo je možné sa vydať cestou koktejlov, v čom vám poslúži Coctail-Box. Ide o automat, ktorý vám zmieša koktejl presne podľa vašeho priania. Aby ste zvládli tancovať až do ranných hodín, je potreba nejako dobíjať energiu, pretože na spánok veľa času nebude. A káva z Ritual Coffee vám bude k dispozícií ráno aj večer, skrátka keď budete mať zrovna chuť. Dotankovať kávou sa môžete taktiež vďaka unikátnemu Pancier Coffee. Čím je tak zvláštny? Ako prvý na Slovensku totiž servíruje kávu priamo z kávovaru na špeciálne upravených kolesách.

Ako vidíte, postarané o vás bude aj z gastronomického hľadiska parádne. Dúfame, že už sa na Edmaniu tešíte rovnako ako my. Veľmi moc!!!

Share Button

Comments