News

„Nevstúpiš dvakrát do tej istej rieky,“ povedal kedysi Hérakleitos. A rovnako ako veci okolo, aj EDMANIA sa mení. Tento rok sme sa rozhodli spraviť VIP sekciu. Prečo? To si v nasledujúcom článku vysvetlíme.

Čitaj viac

Trenčín čeká párty plnou zahraničních hvězd, aneb pojďme si představit prozatím oznámené umělce. Předposlední červnový víkend se v trenčínské EXPO Aréně uskuteční letní festival taneční hudby EDMANIA Open Air 2019 a že půjde o pořádnou párty, je naprosto jasné. Pořadatelé totiž už od začátku tahají pořádné trumfy! Pojďme si tedy představit umělce, kteří se na […]

Čitaj viac

V dnešní rubrice Svět festivalů, zavítáme k našim sousedům na Slovensko, kde se již po několikáté uskuteční víkendový festival EDMANIA.

Čitaj viac

S blížiacim sa termínom EDMANIA OPEN AIR 2019 sa čoraz častejšie aj vy pýtate na možnosti ubytovania priamo u nás či v Trenčíne. Pripravili sme pre vás prehľad všetkých aktuálne dostupných možností ubytovania. Naozaj odporúčame kupovať, rezervovať a riešiť „ubytko“ čo najskôr, pretože zo skúseností z minulého roka vieme, ako ľahko sa môžu kapacity naplniť…

Čitaj viac

Vonku zúri zimné počasie ❄️, ktoré nám všetkým pripomína, že sa blíži čas Vianoc. 🎄 Čas, kedy všetci aspoň na malú chvíľu spomalíme. Čas, kedy obdarúvame svojich blízkych.

Čitaj viac

Je tu december a s ním aj čas adventný, kedy častejšie ako inokedy myslíme na svojich priateľov a známych, ktorých by sme chceli a možno aj mali obdarovať.

Čitaj viac

EDMANIA OPEN AIR 2018 sa konala počas víkendu 22.-.23.6.2018 a do Trenčína prilákala tisícky fanúšikov elektronickej tanečnej hudby.

Čitaj viac

Veľakrát bojujem sama so sebou, či je naozaj správne si otvoriť ústa a riešiť niektoré veci „nahlas“ alebo ich riešiť iba v zákulisí. Ono sa toho deje strašne veľa, čo bežný návštevník tanečných eventov nemá šancu ani trošku vnímať. Tým, že sa v tom denne pohybujem, dostáva sa ku mne toho naozaj strašne veľa a […]

Čitaj viac

V Trenčíne sa počas uplynulého víkendu konal festival EDMANIA OPEN AIR 2018, ktorý prilákal tisícky fanúšikov tanečnej hudby.

Čitaj viac

Vybrali sme 12 hlavných dôvodov, prečo by si 22.-23. júna 2018 v Trenčíne nemal chýbať na festivale EDMANIA OPEN AIR 2018!

Čitaj viac

EDMANIA svoje brány otvorí už po šiesty raz, ale premiérovo to bude na celý víkend. Na trenčianskom EXPO CENTRE bude milovníkov tanečnej hudby vítať počas víkendu 22.-23. júna 2018. Organizátori prinášajú timetable a všetky informácie, ktoré počas tohto víkendu pod holým nebom budete potrebovať.

Čitaj viac

EDMANIA OPEN AIR 2018 počas víkendu 22.-23. júna 2018 prinesie do Trenčíne vyše 40 DJs z celého sveta. Tešiť sa môžete aj na set holandského producenta Estiva, ktorý sa predstaví v sobotu na PORTAL stage.

Čitaj viac